Archyvas paleistas!

Taigi, po daugiau nei dviejų metų pertraukos yra paleistas šioks toks archyvas. Nuoroda į jį – dešinėje viršuje (arba galite spausti čia).
Dar viena foto kurios ten paminėta nėra – bet užtat prie šito daigto daug buvo praleista laiko, ir jo buvęs užvadinimas atitinka vidaus išvaizdą:
Saulutė
Paminėsiu, kad saulutės diskai dar ir dabar veikia. Ne visi tiesa, keli jau spėjo sugesti, bet…

Tai va, smagaus skaitymo. Man tai buvo smagu prisiminti tuos laikus ;-)

Paskutinį kartą keista: Monday, August 11th, 2008 @ 17:43

parašyta Sunday, August 10th, 2008 22:25 kategorijoje ABL. Komentarų RSS 2.0. You can leave a response, or trackback from your own site.

35 atsiliepimai to “Archyvas paleistas!”

 1. Jau matau, kokia šiandien bus produktyvi mano darbo diena :))
  Labai ačiū :*

 2. Aš tai iki pusės trijų nakties varčiau ir va visas rytas. Jaučiuosi taip, lyg niekur nebuvo dingę tie forumai. Nu aistros gal kiek ir atvėso, bet šiaip iš esmės viskas sugrįžo. Šakės kaip noriu sutikt tuos žmones dabar!
  Kokius aš postus rašydavau! Ir iš kur? :-))
  Kaip vėl noriu forumų :( Gal vertėtų naują pradžią inicijuot? Tik dabar kaip nors kokybiškiau?

  Pasiilgau forumiečių! Kaži gal kai kurie būtų pajėgūs ait dešrų kept vasaros pabaigoj?

  P.S. Naujų forumų tai tikrai norėčiau. Ką manot? :-) Gal jau užtenka tos pertraukos? Blogas buvo, kad šiek tiek parusentume ir visai neužgestume. O gal dabar jau kalam į klyną? Visi su naujom patirtim, būtų įdomu. Per visus ryšius išplatintume gerąją naujieną. Gal daugelis besireiškusiųjų mielai sugrįš? Žinau, kad sugrįžtų.

 3. Oi, pamiršau padėkot ABLomui. Nu taigi tiesą sakant, net nelabai ir tikėjausi tokio rezultato. Labai dėkoju :***

 4. Aš manau, kad viskas seniai baigės. Blogas, forumas. Koks skirtumas, kai turi ką ir nori pasakyt? Tik kad tų norinčių cieli pusantro.

 5. Nu baikit, ką ten daug svajojat…
  Va pvz, angeločka mane pažadino su SMS’u, kuriam prašė ištrinti jos fotkę. Jofana, buktais naujosios “tetulės” foto yra kažkuo geresnės nei sexy sienų dažymas. Tai gal rimtai, trint visas “jaunas” foto lauk, ir palikt tiktai kaip yra dabar? Po penkių metų vėl tas pats? ;-)

  Atsibuskit, ten foto visai geros buvo. Tiksliau, geresnės nei kad dabar yra =)

  Wofka: šiaip W|T labai teisingai pasakė, blogas/forumas ar kita… Bus noras rašyt – parašysi. Galima gi komentarus čia padaryt spalvotus ir su smailikais. Galima dar visokių pričindalų padaryt. Bėda tame, kad tų rašančių duokdie kartą per savaitę kas atsiranda. Realybė tokia =)
  Numirs tie forumai, nespėję gerokai ir įkvėpt. Ne pesimistas aš o realistas. Sakytum, čia eitų bent jau kasdien straipsneliai, komentarai dešimtimis – o, būtų kitas reikalas.

  WoweRe / 2008-08-11, 11:12:
  Nu taigi tiesą sakant, net nelabai ir tikėjausi tokio rezultato. Labai dėkoju :***

  Tai kad ir rezultatas vienok – tik dėl to kad iš kažkur atsirado kantrybės terliotis. Na, kažkuri dalis pasirodė įdomi, užteko užsikabint ir…

  Daugiau taip nedarysiu =)

 6. Tetulė, sakai.
  Įdomu, kiek dabar man metų duotum pamatęs. Visus 45, jaučiu.
  Dėl tos foto – na tu prirašei daugiau, nei kad reikėjo :) Tegul būna. Aišku, sexy dažytoja gražiau nei trisdešimtmetė tetulė, kaip jau sakei :) Pasidžiaukim, kokia aš kažkada faina buvau :)

  Šiaip ne apie tai norėjau parašyt. Prisiskaičiau visokių dalykų ir prisiminiau, kaip man kadaise patiko Wowka :))

 7. Na gal ir tiesą sakot… Man čia, matyt, baimė išvažiuot, kai nelabai tėr tvirtų saitų su praeitim.
  Bet tai vis tiek, man geriau forumai atrodo nei blogas :P Bloge labai viskas palaida. Man čia noras diskutuot niekada ir nekilo. Šiaip tik pablevyzgot, palaikyt kvapui. O forumai atvirkščiai, – sudaro tinkamą atmosferą.

  Gaila… O kas buvo kitaip, kai forumai klestėjo? Kas pasikeitė? Gal įmanoma atkeist? Gal tiesiog reikia labai ahjną idėjinį variklį užsukt? Kas ateitų iš senų, kas atsirastų naujų. Ką reikia padaryt, kad kažkas vėl susikurtų naujo? Ar čia vapšė neverta net galvot? Nepatinka man šitaip tada. A kur progresas? Kaip ten sako, po nakties ateina diena, kiekviena pabaiga reiškia kažko pradžią. Tarkim taip elementariai.

  Ar atsakysit, kad niekam šito nereikia? Man reikia :| O tipo jums nereikia? Man tai šito reikia, kad toliau vystytis galėčiau. Vis pabrouzindavau forumų, kur galėčiau pritapt, bet niekur neužkliuvau. Vieninteliai žmonės, su kuriais padiskutuoju kokia nors tema, yra mano vyras ir mano mama. Jau taip pora metų gyvenu. Man reik kokio šviežio gurkšnio. Ale tai mano bėdos, ane? Taigi kad…

  Oi blet kaip liūdna.

 8. je, smagu!

 9. Saitai galvoj būna, o ne blevyzgų forumuos.

  Forumai klestėjo (jei tai buvo galima pavadint klestėjimu tą infantilišką rašinėjimą į mergaičių berniukų temas ir kelis žymiai retesniais intervalais pasirodančius postus kituose skyreliuose), kai buvo bendruomenė bendraminčių. O kur ji dabar? Ką čia beatkursi? Vieni dirba, kiti vaikus augina, treti bambą krapšto. Kas bejungia? Sentimentai? Po tiek laiko? Univeras baigtas, barakas paliktas, vodkos statinė išgerta. Ko sukiotis per petį?

  Kur tavo bendraminčiai, wofka? Nerandi prie ko šlietis? Tai būk tuo, paskum kurį eina. Prie ko šliejasi. Neužtenka valios būt lyderiu? O kokie tavo pomėgiai? exSaulėtekis, one forumjooookaj ar supermamkų kliedesiai vargu ar tos vietos, kur labai kažką išdiskutuosi gilaus ir prasmingo. Nors būna būna visko :-) Pagaliau ne visiem kažkokių ypatingų gilybių reikia. Chichi-kiki su mergytėm ir jau faina. Kas tave domina ir atitraukia nuo buitinių dalykų? Natūralu, kad tų, ką gali vadint artimais bičiuliais, su laiku tik mažėja. O dar čia ta nežinomybė asmeniniam kely. Ir jau nebežinai ar čia koks nks’as ar virkdanti nostalgija saulėtekio barakam. Nepiktai čia :-) Visiem būna, o besiblaškant žiū ir užčiuopi kažką, kas įtraukia ir aistrą akyse bei šypseną veide nupaišo :-)

  Padiskutavimai su vyru yra labai daug. Gali užskaityt, kad pasisekė. Dar jei kokių gudrių knygų atrastum, žiū ir nušvistų horizontai :))

 10. angelocka / 2008-08-11, 14:56:
  Tetulė, sakai.
  Įdomu, kiek dabar man metų duotum pamatęs. Visus 45, jaučiu.

  Nu tu suprask teisingai – tiesiog toje foto tai tikrai atrodai gerai, na, gal sakykim taip – kaip forumuose linksma miela mergiotė, taip ir meetuose, analogiškai ir toje foto… Kam išmest tai kas buvo istorijos dalis? =)
  O dabar – nei tavęs girdisi nei matosi, kartas nuo karto kokią foto užmatom, ar dar ką nors, o pasakius tiesiai šviesiai į akis (o rimtai – tavo draugai bijo pasakyt gal tiesiai ką galvoja, tai ir kabina makaronus?) gauni dozę tylos atgal…

  Reikia kažkaip prieit kompromiso – aš musėt patylėsiu apie tetulias, o tu gal suprask, kad jei kažkas sako, tai gal be piktų kėslų, o tiesiog viską į akis? =)

  WoweRe / 2008-08-11, 15:38:
  Gaila… O kas buvo kitaip, kai forumai klestėjo? Kas pasikeitė?

  Nebėr barako. Jei padarysim forumus – tu nebeatvažiuosi į meetą. Neišlysi parkelin alaus ar parūkt. Daug kurie kiti irgi to nepadarys, nes kaip BOPOHA ir sakė – augina vaikus, žiūri teliką, dirba darbus, etc. Kiti interesai, kiti poreikiai.

  Sakykim, galima paleist forumus (ir “įsukt” įdėjus pakankamai daug darbo) šių laikų studentams, maždaug tokio amžiaus kaip kad buvom mes. Bet ar tai bus “toookia chebra” su kuria TU norėsi bendraut?

  Jo, liūdna. Bet laikai tai keičias… Žr. pvz. į angeločką :P~

 11. kazkokie ant itampos esat.
  nemanau, kad verta pakurti vel. jei yra galimybe laikyti pasiskaitymui – tai tikrai smagu, bet tik tiek. jau tada nebuvo per daug aktyvistu ir abejoju, kad idetas darbas pasiteisintu.
  jo, keiciasi, igauna naujas formas etc.

  bet jei butu mytas – butinai ateiciau;]

 12. Geriau biškie “ant įtampos”, nei melancholiškai markstytis seilę pro lūpos kampą leidžiant nevalingai ;-) Nors šiaip tai wofka čia nerimsta labiausiai.

 13. Gerai, kad nerimstu, vadinas – judu. O šiaip tai ką, teisingai – arba pati būk paskum kurį eina, arba užsičiaupk. Tai kol kas patylėsiu, o kai suprasiu, kad negaliu nešnekėt – kalsiu į klyną.

  Taip, o dabar apie sąjūdį pakept dešrų. Rugpjūčio 28, 29 ir 30 d. (plius 31 pusę dienos), būsiu Vilniuj bene paskutinį kartą ilgėlesniam laikui. Kurią dieną renkamės mytui? :-) (išeina 4dienis, 5dienis, 6dienis).

 14. Turbūt penktadienį arba šeštadienį, kad būtų daugiau galinčių.

 15. O kaip žinot kurį iš tų dviejų pasirinkt?

 16. Ie, perkelkit fleimą apie sasyskas kitur, a? ;-)
  Nu ir kuom tai susįję su saulėtekio archyvu? Rašykit naują postą, kad kviečiat visus susitikt tada ir tada, ir bus gerai.

  Ar ne? ;-)

 17. ABLomas / 2008-08-11, 19:46:

  Nu ir kuom tai susįję su saulėtekio archyvu?

  Nostalgyyyyyjeeeee ;-)

 18. angelocka / 2008-08-11, 14:56:
  Tetulė, sakai.
  Įdomu, kiek dabar man metų duotum pamatęs. Visus 45, jaučiu.

  Nu tu suprask teisingai – tiesiog toje foto tai tikrai atrodai gerai, na, gal sakykim taip – kaip forumuose linksma miela mergiotė, taip ir meetuose, analogiškai ir toje foto… Kam išmest tai kas buvo istorijos dalis? =)
  O dabar – nei tavęs girdisi nei matosi, kartas nuo karto kokią foto užmatom, ar dar ką nors, o pasakius tiesiai šviesiai į akis (o rimtai – tavo draugai bijo pasakyt gal tiesiai ką galvoja, tai ir kabina makaronus?) gauni dozę tylos atgal…

  Reikia kažkaip prieit kompromiso – aš musėt patylėsiu apie tetulias, o tu gal suprask, kad jei kažkas sako, tai gal be piktų kėslų, o tiesiog viską į akis? =)

  Žinai, aš gyvenu ir atrodau taip, kaip AŠ noriu. Ir jei tau atrodo, kad aš tetulė, jau šimtą kartų sakiau – tebūnie. Aš kerpu savo plaukus ir rengiuosi pagal SAVE, o ne pagal tai, kaip TAU atrodo geriau.
  O kad nebegyvenu rožiniam pasauly, nebesu tik chihi.chaha tai čia blogai?
  Užsisėdėt vietoj, sako, nepatartina.
  Apie teisybės sakymą tai ačiū, priimu. Bet tau pačiam neatsibodo tik tetulintis? Taigi pasakei ir pakaks. Bo po to tos kalbos pradeda darytis davatkų lygio.
  Dėl pasikeitimų tai džiaugiuosi, kad paėmei mane kaip pavyzdį. Dėmesys yr faina :)
  Dėkoju už suteiktą žodį :) Ateisiu pas Wowką kept dešrų :)

 19. Biškelį ne taip čia tos citatos subėgiojo :/

 20. angelocka / 2008-08-11, 20:48:
  Žinai, aš gyvenu ir atrodau taip, kaip AŠ noriu.

  Ir tu dar sakai kad aš užsiciklinau, ar kažką panašaus? Atsibusk, niekas tau neliepia gyvent kitaip.
  Skaitai tarp eilučių per daug (apie tai, kad mol nebesi chichi, mes manom blogai), erziniesi dėl smulkmenų… Tai čia vadinas blaivas pasaulio supratimas? =)
  Pofig, susėsim kada prie dešrelių, gal tu realybėj kitaip kalbėsi, o ne tai ne, ką padarysi, viskas kas gerai kada nors baigias, kaip bebūtų gaila…

  P.S. Šnekiau, o kodėl tu jokio straipsniuko nesuskeli? %)

 21. Graudu. Niekas manęs neklausė, bet įsikišiu. Diskutuojat čia aišku neapsakomai taikliai į temą. Bet kas yra temos? Sudaryta proga pašnekėt? O toliau jau kaip gaunas?

  Tai vat. Apie gyvenimo kryptis ir vertinimus.

  Nuomonės išsakymas ir tėra tik nuomonės išsakymas. Bent jau konkrečiu atveju mano skylėtoj atminty nėr išlikę kažkokie po to sekę pasiūlymai daryt vienaip ar kitaip.

  Aišku, gražu ir kultūringa turbūt būtų kalbėt tik pozityvius dalykus. Žert komplimentus, gėrėtis sėkmės istorijom ir pan. Bet ne visi gal kultūringi. Ir imant atskirus individus, anųjų kultūros suvokimas nebūtinai tobulai persidengia. O įsivaizduojant, kad bendravimas yra artimas ir betarpiškas, kartais leidžiama sau elgtis ne visai taikant į oficialaus mandagumo rėmus. O dar ta paklaida persidengime… Bėda. Ašaros ir tylos mėnesiai. Ak.

  Toks vat štai kruvinas mūšis dėl bliuskos ar ten centimetru pakitusio garbanų ilgio. Na ir kas, kad niekas iš tiesų nesuka sau galvos per dienas ir naktis dėl kažkieno pasirinkimų.

  Ne kurie be abejo mėgsta gyvent kitų gyvenimus. Kurt scenarijus ir mėgint juos įpiršus pareguliuot siužetinę liniją. Kas nors ką nors siūlė?

  Gyvenimas nėr rožinis ir jei reaguotum į kiekvieną pastabą, jau seniai derėjo nusikąst galvą. Bet kurgi ;-)

 22. Laukiau Bopohos komentaro. Ryte valydama dantis galvoju, nu nejau neparašys. Parašė.
  Dabar vėl galvoju. Ar čia man įsiklausyt į Ablomo pasakymą, kad skaitau tarp eilučių ir pakomentuot, ar žiūrėt paviršutiniškai, nusišypsot ir eit dirbt.
  Nes širdis jaučia, kad po mano pasisakymų ir dešrų gali tekt nebekept.
  Geriau ko nors gražiai palinkėsiu :) Kad ir tai, jog trisdešimtą rugpjūčio būtų geras oras dešrigalių kepimui.
  Pysendlav, Gerbiamieji.

 23. Ė, o jūs rimtai pykstatės. Naujovė kažkokia tai nematyta negirdėta :-) Geriau vietą galvokit, kur tuos dešrigalius kept, bo aš tik žinau saulėtekį :))

 24. Sveiki, pankai

  ABLomas / 2008-08-11, 13:39:

  Daugiau taip nedarysiu =)

  Nu kokia žavi citata :), liuks.

  WoweRe / 2008-08-11, 15:38:

  vis tiek, man geriau forumai atrodo nei blogas :P Bloge labai viskas palaida. Man čia noras diskutuot niekada ir nekilo. Šiaip tik pablevyzgot, palaikyt kvapui. O forumai atvirkščiai, – sudaro tinkamą atmosferą.

  :)) Man atrodo, kad šito blogįrašo komentarai labai primena diskusiją ir atatinka forumo dvasią :). Negalvoji, WoweRe? Negalvojat?

  BOPOHA / 2008-08-11, 16:11:

  būk tuo, paskum kurį eina. Prie ko šliejasi. Neužtenka valios būt lyderiu?

  Nu čia gal padauginai, BOPOHA. Kas yra valia? Gal WoweRės karma kitoniška ar norai / įsipareigojimai nesuderinami su lyderiavimu.

  angelocka / 2008-08-12, 9:49:

  Nes širdis jaučia, kad po mano pasisakymų ir dešrų gali tekt nebekept.

  Naudingiau viena papildoma dešrela negu vienas papildomas postas :P

  Geriau ko nors gražiai palinkėsiu :) Kad ir tai, jog trisdešimtą rugpjūčio būtų geras oras dešrigalių kepimui.
  Pysendlav, Gerbiamieji.

  Ar bus atskiras postas apie dešrelas?

 25. s2 / 2008-08-12, 11:24:

  Nu čia gal padauginai, BOPOHA. Kas yra valia? Gal WoweRės karma kitoniška ar norai / įsipareigojimai nesuderinami su lyderiavimu.

  Ką čia tamsta traukioji mintis iš konteksto :))

 26. s2! :*

  Forumo atkurt jau nenoriu. Ilgėliau pavarčius ir paskaičius visus kabinimusis į gerkles, supratau, kodėl nelabai liūdėjau, kai tų forumų ir nebuvo.

  Ateisi dešrų? :-)

 27. BOPOHA, man regis aš kaip tik prie konteksto (WoweRės) mintį traukiau. Skaudūs man pokalbiai apie valios apibrėžimus.

  WoweRe :)
  ką tik atsakiau į klausimą po nauju Vitalijos įrašu.

  O štai nuoroda norintiems pažvengti iš dabartinio barakų tinklo administravimo:

  http://b5.vgtu.lt/

  :) :) :)
  Galbūt ne IT adminai to nesupras.

 28. s2 / 2008-08-12, 16:54:

  BOPOHA, man regis aš kaip tik prie konteksto (WoweRės) mintį traukiau. Skaudūs man pokalbiai apie valios apibrėžimus.

  Gal aš kaip nors neaiškiai ten susakiau. Nebandžiau vertint konkrečių wofkos galimybių. Teoriniai pasamprotavimai apie galimybes kryptingiau ieškoti bendraminčių ir prie jų šlietis arba burti anuos apie save. O valia ir lyderystė mano supratimu yra tiesiogiai susiję. Neteip? Gal ir neteip. O kokių savybių reikia tam, kuriuo tikima?

 29. charizmos.

 30. Tiesiog aš nežinau kas yra valia, ir mane tai siutina dažnai (nors ir lengvai:)

 31. Kokie linksmi paveiksliukai prie nickų :)

 32. Ojezau =)~ Net akys sudreko is to susijaudinimo. Ablomai, nezinau, kiek laiko dirbai, taciau manau buvo tikrai verta. Atsiprasau uz ne lietuviskas raides, darbo kompiuteryje neturiu “lietuvybes” =)

 33. haha, geras mano veidukas =)) panasiai darbe atrodau =)

 34. spirk adminui į šikynę, kad tau duotų lietuvybę.

 35. Eina sau nemaniau, kad tas laikas kurio nevertinau tada, dabar tapo toks vertingas ir įdomus. Labai liūdna ir gaila, kad tai nepakartojama, o dar liūdniau kai supranti jog geriems dalykams permažai skyrei laiko. Didelis ačiu ABLomui už atliktą darbą.

Rašykite atsiliepimą