Dar viena kelionė prie jūros

Vadinas pakeliavom. Vakar aplankiau namučius (+500km), ir grįžtant sumaniau – a ko gi nenulėkus prie jūros pasižiūrėt kaip saulė teka (būtent – teka iš priešingos pusės nei kad jūra, ne tai kad paspoksot į saulėlydį). Deja, išlipus iš mašinos kažkaip pasijutau pasilpnas tokiai kelionei, ir teko prigult minutėlei ;-)

 Rezultate – atsikėlėm po dviejų nakties, į mašiną ir patraukėm į kelionę. Degalinės, kieti kaliošai ir visa kita – kaip ir priklauso. Net ir zapaskę prisipūčiau katra nejudinta buvo nuo pat mašinos pagaminimo musėt ;-)

Šiaip tai viskas smagu buvo. Vilnius -> Kaunas dar prietemoj, ale jau buvo šiek tiek rūko. Užtat už Kauno prasidėjo pats tas smagumas. Kadangi "ant saulėtekio" pavėlavom, tai važiavom jau nebe tamsoj, bet kur kas smagiau už tamsą buvo rūkas. Už Kauno kai prasidėjo, paskui dar sutirštėjo… 100km už Kauno teko ir greitį mest – kažkaip supratau kad sustočiau nebent jei važiuot ant kokių 50km/h, ne daugiau. Aišku ant tiek važiuojant atsibostų riedėt autostrada, tai tik pamažinom 140 -> 120km/h – vis lengviau būtų atpažint po įvykio kas tokie riedėjo, nereiktų su lopeta sukasinėt ;-) Šiaip ar taip, matomumas sprendžiant pagal kelio žymėjimą kokie 50 metrų, jei kas išlystų – xana iškart. Net ir fūros pasimatydavo tik tada kai jau reikia rikiuotis paskubom kiton juoston, nebelabai yra kada ir posūkį parodyt ;-)

Vienok buvo gražu. Šalia kelio kartais dar pasimatydavo miško kontūrai, ar šieno ritiniai aptraukti plėvele. Vaizdas tikrai neblogas, ypač įvertinant tai kad saulės nesimatė, gan debesuota. Važiuoji sau tokioj pilkšvoj pieno sriuboj, dairaisi aplink (kadangi spoksot į kelią vis tiek beprasmiška nes nieko nesimato ;-) – ir bandai susigaudyt kurioj vietoj randies.

 Nusigavom prie jūros. Čia kažkodėl pas mane prioritetiniu reikalu patapo miegas. Pasnaudžiau valandą mašinoj, varna tuo tarpu jūrą pafotkyjo. Paskui ir aš nurėpliojau prie tos balos. Kadangi buvom kur ir pernai – kažkur ten neaiškioj vietoj tarp Klaipėdos ir Palangos, kur nedaug žmonių, bet labai status krantas – tai dar ir smagiai nulėkiau žemėn, net keista kad neapsivožiau. Paspoksojom į jūrą, pasivaikščiojom krantu…

 Gražu žinokit. Per šalta kad maudytis, per stiprus vėjas kad parūkyt, bet vis tiek gražu. Didelės bangos, dar burės tolumoj… Rūkas dingo likus kokiems 30km iki Klaipėdos, taip kad ir matomumas buvo puikus.

 Pasivaikščiojom valandą, dar aplankėm Šventąją (tiesa, neišlipdami iš mašinos, nes kažkaip nepadarė įspūdžio poilsiautojų pulkai) ir atgal…

Pakeliui dar buvom sustoję Kaune. Ten gi labai gerai pasitvirtino tie du posakiai – "Kaunas – tai didelė degalinė tarp Vilniaus ir Klaipėdos" bei "Ir Kaune galima gyvent". Nu ir rimtai galima gyvent – yra ten visko – ir benzino, ir ledų – ko daugiau galima norėt, a? Pats Kaunas pro šalį lekiant kaip tik ir susirodė toks "didelė degalinė" – GNT sandėliai, dar te kažkokio pramoninio rajono gabaliukas, ir daug degalinių su viaduku bei atsišakojimų į Varšuvą. Ką ten veikt? :P

 Žodžiu, planas įvykdytas – jūrą aplankėm, tiesa, nusimaudyt per šalta, saulėtekio pažiūrėt nespėjom, bet geriau nors truputis nei kad visai nieko. Kaip minusas – nuėjau po to pasnaust, po to nusprendžiau kad dviejų valandų per mažai, tai pramiegojau likusią dienos dalį. Kaip ryt reiks į darbą atsikelt išmiegojus visą dieną…

 Skubėjom tiesą sakant važiuot atgal. Kadangi čia buvo toks netrumpas savaitgalis, spėjom kad popiet važiuojančių bus daug, todėl reikėjo skubintis, kad neužsibūt kokių 300km ilgio kamštyje Klaipėda -> Vilnius ;-) Bet vat kai išlėkėm apie 11 valandą, tai nebuvo daug eismo – tikrai galima buvo ramiai sau lėkt veik visą kelią netrukdomam, ir primažint greitį tik ties remontais. Netgi žaliųjų su fenais neypatingai daug pasitaikė ;-)

 Va, wit dar pridės kelias foto. Aš dar kaip ir neturiu paruoštų, tai gal net nedėliosiu. Jinai paredaguos ;-)

Paskutinį kartą keista: Monday, June 25th, 2007 @ 22:32

parašyta Monday, June 25th, 2007 22:32 kategorijoje ABL. Komentarų RSS 2.0. Pinging is currently not allowed.

Rašykite atsiliepimą