Keičiamės ;-)

Laikas eina…

Žiūriu kad praėjo geras pusmetis nuo to karto, kai pirmą sykį čia pasigyriau – "neberūkau". Galvoju – parašysiu apie esamą situaciją – ogi akurat, nuo to karto – anei cigariuko. Kažko ypatingo kaip ir nebeliko, naktimis retai besapnuoju, o jei ir pasapnuoju – nebe taip baisu būna. Kitaip sakant – ir nerūkant galima gyventi, kai norisi ;-)

Yra ir kita naujiena – taip ir nepadariau ko žadėjau, nes Kovo 15 diena – paskutinės mano darbo dienos dabartiniame darbe… Taip kad fotoreportažo dėl pasikeitusios politikos ir saugumo reikalavimų ir taip nebebus, bet užtat pasistengsiu padaryt reportažą iš kitos darbovietės. Kokia jinai bus – dar nesugalvojau. Žinau tik, kad padirbus vadovaujantį darbą bus sunku adaptuotis, kai kiekvienas maumaras protą knis ;-)

Taigi taip gaunas, kad turėsiu atostogų. Na, tokių nemokamų ir neapmokamų – tai gal ir su saitu ką pajudinsiu, ir šiaip triukšmo pakelsiu… ;-) 

P.S. pagalvojau kad nei šis nei tas vistik be foto rašyt. Todėl įmečiau vieną labai paprastą paveiksliuką – tai šalmas, kurį padovanojau bendradarbiui (beje, vienam iš savo geriausių darbuotojų) dar darbo pradžioje – kad lipant ant grėblių mažiau galvą skaudėtų. Šiaip tai padeda, tik kad retai juo naudojas, o paskutiniu metu panašu kad man pačiam panašaus prisireikė ;-)

shliemas.jpg

Paskutinį kartą keista: Friday, March 7th, 2008 @ 00:16

parašyta Friday, March 7th, 2008 0:05 kategorijoje ABL. Komentarų RSS 2.0. Pinging is currently not allowed.

Rašykite atsiliepimą