Muzika!

A jums nepasitaiko toks variantas, kad vat, kažkoks atrodo niekuo neypatingas gabaliukas užstrigtų ir…

 Man būna tokių nesamonių. Nesiklausai muzikos "pagal pasirinkimą" belekiek laiko, paskui kada nors bumt – sulenda koks nors gabalas makaulėn, nesvarbu kad jau ir prieš tai girdėc n kartų, tada atsiklausai jo per visą naktį (ar dieną/parą/savaitę) įsijungęs repeatą vienam gabaliukui, o po to ir klausytis nebesinori…

Blyn, reik kažką daryt, o tai tik daba susivokiau kad mano muzikos archyvas labai jau kraupus, o skonis musėt geriausiai nusakomas žodžiu "beskonis" ;-)

Paskutinį kartą keista: Wednesday, April 4th, 2007 @ 18:49

parašyta Monday, February 12th, 2007 5:52 kategorijoje ABL. Komentarų RSS 2.0. Pinging is currently not allowed.

5 atsiliepimai to “Muzika!”

  1. ;-)
    o kur pastraipa apie primestą muzikinį foną? =)

  2. Man būna, kad klausau kažkokį gabalą naktį, dieną ir savaitę an repyto, bet tai dažniausiai būna koks nors negirdėtas, naujas… Paskum jo, nusibosta iki pykinimo.

  3. Mane buvo negyvai uzp.. vienas gabalas… visiskai neziuriu ta LNK kelia i puszvaigzdes, nu bet !@@!#$@# zajab.. jau tas “ka daryyyyytttttt… ple” :)

  4. Muzika – nejuokas, geriausia vartoti saikingai, neretai, tik paskanaujant, kad neatsirastu pasaliniu, neigiamu poveikiu.
    Kaip ir bet ko, to pachio nepadauginti..

  5. Dažniausiai tai suki suki ir pabosta.Kuriam laikui.Bet vat yra viena daina, kurią klausiau, klausau ir klausysiu.Nu ir nepabosta nors tu ką :)

Rašykite atsiliepimą