Nelaimėliai aplink mus

Trumpai apie pasikeitimus:

  • Kiekvienas vartotojas, kuris yra prisijungęs automatiškai gauna sugeneruotą paveiksliuką, kuris yra priklausomas nuo jo e-mail adreso. Ne, tai nėra mėginimas pašiept kažkurį konkrečiai, bet jei kažkam netinka/nepatinka – sakykit, pakeisiu paprastute grafika
  • Svetainėje naudojama nauja nuorodų struktūra. Čia šiaip, patogumo dėlei. Pakol kas dar tik testuoju kaip veikia ;-)
  • Komentarai dabar mėgina patys atsekti, kas kam atsakinėjo, ir kas buvo “gijos” autorius. Vėlgi, mano nuomone veikia nepakankamai gerai ir, jei nepasiteisins su laiku – išjungsiu
  • Dar kartą priminsiu – jei kas norit rašyt, bet neturit teisių – tai tik pasakykit, perkelsim į kitą grupę ir rašykit į sveikatą =)

O dabar, papildymui (paveiksliukų nebus, bet užtat ilgas tekstas) istorija apie spakainą, kurį daug kas dar turbūt pamena.
…Ogi buvo taip, kad kažkada seniai jis nusipirko automobilį. Trilitrinį universalą, kuris “valino” gerai, ir šiaip toks visai nieko buvo. Viskas buvo neblogai iki vasaros pradžios, bet tada prasidėjo…
Išvažiavus jam į žemaitiją, sugedo auto. Jo paties žodžiais “xana, šrotan, kitą perku”. Na, viskas baigės tuom kad mašiną paliko kažkur toli, kokie 300km nuo Vilniaus ir tiek.
Pasiskolino jis automobilį. Tik pavažiavus pusdienį – sugadino. Sutaisėm. Vėl sugedo, tik jau kitaip. Teko gražint atgal.
Pasiskolino kitą auto. Benaudojant iškilo keletas problemų ;-)
Paskolinau jam savo automobilį. Po pusdienio beveik raktelis jau sunkiai sukiojosi spynelėje, antena nenorėjo išlysti. Viskas susitvarkė savaime, man pavažinėjus kelias savaites.
Po kurio laiko pastebėjau keistą dalyką – jei jis važiuoja su manim – tai mašinoj neveikia kondicionierius. Vežu doberį miškan – viskas veikia. Įsėda spakains – nebeveikia.
… Partempiau tą jo auto iš žemaitijos. Suradom variklį, pargabenom iš kito Lietuvos galo. Sudėjo pagaliau. Aš pamėginau būt bandomuoju triušiu – pralėkiau su ta jo naujai prikelta auto 500km, problemų nepastebėta, viskas veikia.
… Ir šiandien jis man vėl skambina – “išvažiavau į žemaitiją. Sugedo auto, jei ką sekmadienį partempk…”.
Aš vat ir galvoju – kas turi atsitikt, kad staiga pradėt taip nebedraugaut su technika? =)
P.S. auto tai iš tų ne per daugiausiai gendančių serijos, Toyota vistik. Ir šiaip, internete niekas per daug nesiskundžia, ir prižiūrima buvo, ir nedrožiama per daug. Kaip manot, pagydomas toks dalykas, ar iškart jau pliauska per galvą už technikos gadinimą? ;-)

Paskutinį kartą keista: Wednesday, August 13th, 2008 @ 23:56

parašyta Wednesday, August 13th, 2008 23:56 kategorijoje ABL. Komentarų RSS 2.0. You can leave a response, or trackback from your own site.

Rašykite atsiliepimą