Nelaimėliai aplink mus

Trumpai apie pasikeitimus:

 • Kiekvienas vartotojas, kuris yra prisijungęs automatiškai gauna sugeneruotą paveiksliuką, kuris yra priklausomas nuo jo e-mail adreso. Ne, tai nėra mėginimas pašiept kažkurį konkrečiai, bet jei kažkam netinka/nepatinka – sakykit, pakeisiu paprastute grafika
 • Svetainėje naudojama nauja nuorodų struktūra. Čia šiaip, patogumo dėlei. Pakol kas dar tik testuoju kaip veikia ;-)
 • Komentarai dabar mėgina patys atsekti, kas kam atsakinėjo, ir kas buvo “gijos” autorius. Vėlgi, mano nuomone veikia nepakankamai gerai ir, jei nepasiteisins su laiku – išjungsiu
 • Dar kartą priminsiu – jei kas norit rašyt, bet neturit teisių – tai tik pasakykit, perkelsim į kitą grupę ir rašykit į sveikatą =)

O dabar, papildymui (paveiksliukų nebus, bet užtat ilgas tekstas) istorija apie spakainą, kurį daug kas dar turbūt pamena.
…Ogi buvo taip, kad kažkada seniai jis nusipirko automobilį. Trilitrinį universalą, kuris “valino” gerai, ir šiaip toks visai nieko buvo. Viskas buvo neblogai iki vasaros pradžios, bet tada prasidėjo…
Išvažiavus jam į žemaitiją, sugedo auto. Jo paties žodžiais “xana, šrotan, kitą perku”. Na, viskas baigės tuom kad mašiną paliko kažkur toli, kokie 300km nuo Vilniaus ir tiek.
Pasiskolino jis automobilį. Tik pavažiavus pusdienį – sugadino. Sutaisėm. Vėl sugedo, tik jau kitaip. Teko gražint atgal.
Pasiskolino kitą auto. Benaudojant iškilo keletas problemų ;-)
Paskolinau jam savo automobilį. Po pusdienio beveik raktelis jau sunkiai sukiojosi spynelėje, antena nenorėjo išlysti. Viskas susitvarkė savaime, man pavažinėjus kelias savaites.
Po kurio laiko pastebėjau keistą dalyką – jei jis važiuoja su manim – tai mašinoj neveikia kondicionierius. Vežu doberį miškan – viskas veikia. Įsėda spakains – nebeveikia.
… Partempiau tą jo auto iš žemaitijos. Suradom variklį, pargabenom iš kito Lietuvos galo. Sudėjo pagaliau. Aš pamėginau būt bandomuoju triušiu – pralėkiau su ta jo naujai prikelta auto 500km, problemų nepastebėta, viskas veikia.
… Ir šiandien jis man vėl skambina – “išvažiavau į žemaitiją. Sugedo auto, jei ką sekmadienį partempk…”.
Aš vat ir galvoju – kas turi atsitikt, kad staiga pradėt taip nebedraugaut su technika? =)
P.S. auto tai iš tų ne per daugiausiai gendančių serijos, Toyota vistik. Ir šiaip, internete niekas per daug nesiskundžia, ir prižiūrima buvo, ir nedrožiama per daug. Kaip manot, pagydomas toks dalykas, ar iškart jau pliauska per galvą už technikos gadinimą? ;-)

Paskutinį kartą keista: Wednesday, August 13th, 2008 @ 23:56

parašyta Wednesday, August 13th, 2008 23:56 kategorijoje ABL. Komentarų RSS 2.0. You can leave a response, or trackback from your own site.

8 atsiliepimai to “Nelaimėliai aplink mus”

 1. o spakains labai panasus i mano pazistama ske;]

  http://dubstep.lt/artists/ske/profileimage.jpg
  http://www.drumandbass.lt/images/articles/thumbnail/article_1102522097.jpg

  del gedimu, tai bangas skleidzia tokias, reikia ji ishmagnetinti.

 2. Šnekiau, akauntą susikurk, nereikės laukt kol apprūvins tavo komentarus.
  Aš irgi norėjau sakyt, kad kažkokias tai bangas skleidžia. Taip pat patarčiau apsvarstyt kitokios transporto priemonės naudojimąsi, nes jeigu šitaip atkakliai nei iš šio nei iš to viskas genda, tada, matyt, ir reikia kad gestų :-)
  Spakains, aik velniop iš lengvojo automobilio, visatai nusibos tave perspėjinėt, hehe. Nu o šiaip čia beveik rimtai.

 3. Šian užrašiau jį servisan. Ten buvo toks didelis “wtf” pas visus veiduose – prisiminė kaip keitė. Niekas nesuprato kodėl…

  Nu bet aš suprantu. Vien jau paėmus tą atvejį – važiuojam jam naujo variklio. Pasiskolinom džipą (visgi V6 200kg+), sėdo spakains vairuot – ir mieste sustojom… Su elektra problemos. Po to vairavau aš – 500km be problemų =)

  Man šiaip įdomu, kas per fyčiaras pas tokius žmones yra ;-)

 4. Fyčiaras labai paprastas: Matricai taip patogiau. Vieną sykį užsikabino ant „aukos“ ir lipdo jai karminę nesąmonę (ne vieną, tai kitą). Simple.

  Ir inžinerinių priežasčių ieškojimas vargiu ar padės. Na, profesinį akiratį tikrai išplėstų. Vienas kolega (toks Dimka iš Saulėtekio 18 al. 1404) pastebėjo, kad pas juos MARS korporacijoje (išsimėčiusioje po visą pasaulį) būna dienos, kai didelė dalis įrangos pradeda nestabiliau dirbti. Na, jei būna tokios dienos, gal būna ir tokie žmonės.

  Tokiais atvejais nuraminti sugebėtų nebent filosofinis požiūris (modeliavimas). Vienoje vietoje (automobiliuose) jis suvalgo sistemos tvarką, o kitoje vietoje atiduoda (pvz. pastatų projektavime).

  Kiekvienas iš mūsų esame savo srities vampyrai :D

 5. Žiauriai ne į spakaino temą, bet, manyčiau, apie nelaimėlius. Labai juoką sukėlė :-)

  Iš diskusijos apie tai kaip privati mokykla draudžia skaityti ir žiūrėti harius poterius bei visokius kitokius fantasy vaisius:

  “Yeah I go to a Christian school. We’re not allowed to say “witch”. We need to substitute “Anti-princess” for it instead.”

 6. P.S. O spokis su savo žemaituke ar žino apie sąjūdį?

 7. Tu ten apie kokį sąjūdį kalbi, wofka?

  O šiaip tai panašu kad va, finalas – sakė net nemėgins kurt, tipo “atvažiuok parsitempt”… Jofana, kaip teip sugebėt nu…

 8. Nu apie kokį kokį – dešrų.

Rašykite atsiliepimą