Pakeitimai, pakeitimai…

Smulkmena, ale va, teko upgradint bišky šitą dalyką ant kurio sukas puslapiukas. Pasikeitimai sunkiai pastebimi, bet jie yra. Be to, kažkokiu iškreiptu būdu "priklijavau" paskutinių komentarų rodymą. Su BOPOHA'os pagalba dar kažkiek ir patiunyjom, kad atrodytų pusėtinai – ir tiek. Kaip manot, reikalingas toks dalykas ar ne?

 P.S. kad nebūtų visai toks apytuštis postas – vistik į kokio tais fotoblogo temą – priklijuoju ir foto kur šian darbe pasidariau. Testuodamas ar čia man kamera ką nors rodo ;-) Fotkinta su MacBook'o kamera, spalvos irgi atitinkamai – LCD'ešnos (nors va, žvalgiausi vienu metu į kitą monitorių, jau CRT 21"). Spėju ant CRT kraupiai atrodo, bet tai ką padarysi… Reik man daba mobilumo kažkiek.  Apie darbą vėliau papasakosiu – prie kostiumo įpratau, prie kaklaraiščio – ne ;-)

Paskutinį kartą keista: Wednesday, April 4th, 2007 @ 18:49

parašyta Wednesday, April 4th, 2007 18:47 kategorijoje ABL. Komentarų RSS 2.0. Pinging is currently not allowed.

6 atsiliepimai to “Pakeitimai, pakeitimai…”

 1. Šiaip tai gerai, kad matosi naujausi komentarai, nes žiūrėti per visas temas ar kas ko nepakomentavo tai buvo biskį nekas. Aišku buvo galima tai pamatyti pradiniame puslapyje, bet taip kaip dabar yra man atrodo patogiau.
  Laukiam pasakojimo apie naują darbą ir fotoreportažo iš darbo vietos :)

 2. aha. Ir naujos fotkės šiandieninės.

 3. O jam kostiumas tai labai tinka :)
  Ir šiaip vyrai su kostiumais akį glosto :) Kaip ten visokie jūrininkai ar skraiduoliai :) Man jie kažkuom sexovi :>

 4. priprasi ir prie kaklaraiscio :D

 5. mhm, naaaaais!

 6. Rimtc dede :) Xexe grazus marskiniai, graziai dera, ir aisku afigienai atrodytu geltonas arba pilkas su auksiniu atspalviu kaklaraistis :D
  Cool :)

Rašykite atsiliepimą