Tylu…

Kažkaip kad nebūtų didelės pauzės – kelios naujienos ar šiaip pastebėjimai:

  • Angeločka ryškiai susiparino kad ją pavadinom tetulia. Na, taip ne vieną kartą. Tai kartu ir pasiūlysiu labai nesiparint (jei jinai skaito) ir grįžt prie chebros ;-)
  • Šiaip, sugalvojau pavartyt su kokiom užklausom žmonės užklysta čia. Tai pasitaiko visokių ir įdomių dalykų – pvz šios dienos užklausos : “nuotraukose uzfiksuoti keisti burbuliukai” arba “graziausios sodybos su nuotraukomis“. O googlius viską pateikia kaip už gerą… Beje – jau yra 140 postų. Šitas bus 141 ;-)
    Papildymas – šian naktį pažiūrėjau, tai radau dar kelias tokias tikrai įsimintinas (šios nakties t.y.):
    padangu priputimas degalineje bei ka galima vesti is baltarusijos per muitine ir koki kieki.
  • Basas išvažiavo į Turkiją. Atostogaut. Jei viskas tvarkoj – tai penktadienį grįžta, žadėjo ir lauktuvių parvežt. Bus balius? ;-)
  • “Kelionės aplink Lietuvą” idėja dar nemirė, failiukas tu maršrutu guli pas mane šakniniam kataloge, ir vieną gražią šios vasaros dieną gausit laišką (spaminį!!!) su aprašymu kas ir kaip – čia tiems, kurie nežino apie ką aš čia.
  • Jei viskas gerai – po poros mėnesių irgi turėsiu “telefoną su fotiku”, ir paveiksluosiu viską kas po ranka papuolė. Na, ir čia dėsiu! %)
  • Po gero mėnesio pagaliau atidaviau mašiną servisan kad pakeistų sparną. Kelios dienos be ratų, vis per tuos “be stažo, amžius mažas, avaringumas didelis, ir nesidairo aplink”… Musėt bus sunku. Įdomu kaip aš gyvenau kai dar neturėjau teisių? =)

Tiek trumpai. Parašykit ką, a to visai nuobodu pasidarys ;-)
P.S. gana atostogaut, eisiu dirbt. Yr idėjų =)
P.P.S. naktis powered by Morcheeba Blue Chair (Feat. Judy Tzuke) bei Hephasis (iš albumo “Dive Deep” – kelinta diena klausau, muzonas kažkaip ne mano skonio ale veža) (ir ypač gerai ten tas kašaro murkimas pabaigoj – tas kur namie yr tai nelabai murkia, arba aš nelabai jo glostau =)

Paskutinį kartą keista: Tuesday, May 27th, 2008 @ 17:24

parašyta Tuesday, May 20th, 2008 2:59 kategorijoje ABL. Komentarų RSS 2.0. Pinging is currently not allowed.

Rašykite atsiliepimą