Aš ir Jie :)

Kadangi vienai šeimynai jaučiu didelę simpatiją, tai su jais patiriu visokių kokių gerų akimirkų. Visais metų laikais.

Vat čia mes buvom Grūto parke. Nenusipirkom leidimo fotografuoti, tai fotkių su dėde Leninu nebus. Bet buvom sustoję pakelės aikštelėj. Nu o kaip gi aš neužlipsiu ir dar nepasimaivysiu ant to stalo… Tai čia vat viena iš tų nedaugelio tos dienos ir vakaro nuotraukų.

 

 

Kadangi Bopoha yra faina ir apsišvietusi, tai žino daug visokių gražių netoli (ir toli) Vilniaus esančių vietų. Į vieną jų gražią vasaros dieną pasiėmė ir mane. O buvom ąžuolų giraitėj (gal parku vadinasi:> ) su iiiiiilgu pasivaikščiojimo taku, labai gražiu upeliuku ir nuostabiu oru. Tas takelis tai kokių 10 kilometro ilgio.Tai į priekį eidama labai jau daug kalbėjau ir vis norėjau kur prisėsti arba pagulėti.Bet neleido. Nepaminėjau, kad su mumis buvo dar ir tankistas Gnut'as bei Ablomas. Atgal grįžtant buvo šiek tiek kitaip. Valandą nepratariau nei žodzio, nes buvau "suderėjusi" su Gnut'u, kad ištversiu tiek laiko nekalbėjusi :)  Ir kelias  sutrumpėjo taip einant.. :>

O po to ir atsisėsti davė :)

Ir dar vat mane tokią pagavo :)

Šis išvažiavimas buvo ypatingas savo fotografijomis, nes niekada per vieną dieną nebuvau pagauta su tiek skirtingų veido išraiškų :) Nepykit, bet aš jų nedėsiu :)

Ką dar galiu papasakoti apie tą kelionę. Nu faina buvo. Daug medžių :) Paplovėm kojytes upeliuke, paskui dar pasisupau, pavaikščiojom dar po vieną medinukų parkelį ir grįžom namo. Visai mielai ten nuvažiuočiau ir kitą vasarą. Ar pasiimsit mane, Šeimyna? :)

Paskutinį kartą keista: Wednesday, December 20th, 2006 @ 00:42

parašyta Wednesday, December 20th, 2006 0:42 kategorijoje angelocka, Ra?ytojai. Komentarų RSS 2.0. Pinging is currently not allowed.

Rašykite atsiliepimą