Būkit mandagūs:)

Kodėl vat gražų rytą turi kas nors sugadinti?
Tarkim šiandien esu pasiutusi dėl to, kad aš visuomet palieku lapuką su savo mobilaus telePono numeriu, jei ką nors užstatau. Šiandien ryte negalėjau išvažiuoti, nes iš visų pusių buvau užbarikaduoda visokiais golfais ir opeliais. Ir nebuvo nei jokių lapelių, nei jokių numerių. Ir dideliam džiaugsmui turėjau eit į stotelę, pirkt bilietėėėlį, stumdytis su viskuom nepatenkintom bobom sausakimšam autobusėly. Joms gi nepaaiškinsi, kad jau nebeturiu kur trauktis ir stoviu nesilaikydama. Sakysit, išlepusi? Ot ir ne. Tik pikta (kirtis gale), kad mane užstatė :)

Einu dirbt. Geros dienos.

Paskutinį kartą keista: Thursday, January 29th, 2009 @ 11:33

parašyta Thursday, January 29th, 2009 11:33 kategorijoje angelocka. Komentarų RSS 2.0. You can leave a response, or trackback from your own site.

10 atsiliepimai to “Būkit mandagūs:)”

 1. Visų pirma, tai tas rytas ne toks jau ir gražus.
  Visų antra, visuomenės švietimas turėtų tapti pagrindiniu ginklu kovoje su aptariamos problemos sukėlėjais – piktybiniais transporto priemonių užstatinėtojais. Žiniasklaida privalo nuolat informuoti apie tai, kaip negražu yra užstatinėti autotransporto priemones. Bažnyčia, vyskupų konferencijos asmenyje, turėtų ganyti savo aveles ir skelbti, kad autotransporto priemonių užstatymas yra didelė nuodėmė savo artimui. Pasigendu ir tvirtesnės profesinių sąjungų pozicijos duotuoju klausimu: argi tai yra socialiai solidaru – statyti savo autotransporto priemonę taip, kad kitas dirbantysis nebegalėtų išvažiuoti į darbo vietą? Galiausiai valstybinės valdžios organai, užuot grobstę mokesčių mokėtojų pinigus, galėtų priimti bent vieną protingą teisės aktą – užstatai autotransporto priemonę – sušaudymas vietoje be teismo ir ikiteisminio tyrimo.
  Tik bendromis ir konsoliduotomis pastangomis, gerbiamieji, jau šiandien turėtume pradėti šios mūsų gyvenimo piktžaizdės eradikacijos procesą.

 2. O as i darba niekad nesu vaziavusi masina. Atveciaju. Isvis niekad nevaziavau masina darban. Tik trulikai. Ir prasibudini per ta pusvalanduka, ir naujienas suzinai. ir nereik burbet islepusiom mergoms, trulikais tarp bobuciu, dieduku, studentu, potencialiu jaunikiu vazineja puse Lietuvos gyventoju;)))

 3. prie gero priprantama;]

  man patinka didziuju miesto metro, gaila pas mus nera. nes ten gali sutikti ivairaus plauko zmoniu – nuo valkatu iki milijonieriu.

 4. Aga, priprantama :) Neneigiu. Aš šiaip nieko prieš važinėti visuomeniniu. Sėkmingai tą ilgą laiką dariau. Bet man labiau pikta buvo, kad užstatė, o ne kad teko autiku važiuoti :) O be to buvo rytas, o ryte aš jautri :))

 5. Todėl reikai turėti tris mašinas — dvi kieme, na o trečią garaže :))

 6. :))
  Arba reikia iš vis neturėti mašinos :) Ir turėti dviratį, kurio namie niekas neužstatys :)

 7. Viesuoju? Na, finansiskai turbut labiau apsimoka vaziuot i darba 40ltr/100km valganciu bolidu nei moket uz talonelius :)

 8. Taip prie gero greitai priprantama :) na bet visiems teko paragaut visuomeninio ir nelabai norisi sėst atgal į jį. Pritariu s2 reikia kelias turėt tada nebus bėdų :D , arba garažą – sėdi sau į mašina ir nei gramdyt sniegų reikia ir nei šildyt:)

 9. angelocka / 2009-02-01, 11:50:

  :))
  Arba reikia iš vis neturėti mašinos :) Ir turėti dviratį, kurio namie niekas neužstatys :)

  Nu aš teip ir darau. Tik va blogai kada pradilinau priekinę padangą, nusipirkau naują, o artimiausiam Statoile neveikia kompresorius. Užušalo. Teks pirkt rankinę pompą :D ir augint raumenus.

 10. Su Staloil pūtikais dažnai taip būna :) Bet tai galima dar ir burna pūst :D

Rašykite atsiliepimą