Internetas

Vakar "Verslo žiniose" skaičiau tokį dalyką, kad darbo vietose nori uždrausti naudotis Skype ir panašiais dalykais, nes vidutiniškai darbuotojas naršydamas internete ir bendraudamas Skype "suvalgo" apie 2 valandas darbo laiko. Ir buvo pasakyta, kad "darbdavys moka už darbą, o ne už pasisėdėjimus internete".

Ką jūs apie tai manote, kolegos? Turit/naudojatės Skype darbo vietose, blevyzgojat kokiuose msn'uose ar panašiuose plepalynuose?

Rimtai įdomu liko.

Paskutinį kartą keista: Thursday, September 27th, 2007 @ 16:01

parašyta Thursday, September 27th, 2007 16:01 kategorijoje angelocka. Komentarų RSS 2.0. Pinging is currently not allowed.

5 atsiliepimai to “Internetas”

 1. Ne nori uždrausti, bet ten raso kad kai kurie darbdaviai yra uždraudę tokius dalykus, kad darbuotojas būtų susikoncentravęs tik į tą darbą. Tačiau aš nepritariu tokiam poelgiui ir pasvarstyčiau ar dirbt tokiam darbe.

 2. As tai sutinku, kad tai sueda tavo darbo laiko.. bet jeigu tu suspeji viska pasidaryti ir dar paskaipint kakoj skirtūm?

 3. Nu ką, iš savos pusės :

  a) Skype tai tikrai bus išrauta su šaknim, dėl daugelio priežasčių. Tikrai ne vien dėl to kad darbuotojai laiką švaisto (nors ir tas turi įtakos), bet – saugumas, prestižas ir t.t.
  b) Be skype visokie komunikatoriai, fygniuškės, saitai kurie tiesiogiai nesusįję su darbu – taipogi lauk. Vėlgi, maža dalis tik dėl to kad darbuotojai ten laiką praleidinėtų…

  Čia tik taip atrodo – va, uždarys vien tam kad mes laiko nešvaistytume.. Darbuotojui reikia pailsėt, sutinku, bet yra ir kitų būdų, ypač kai kompanija didelė; o kas suskaičiuos nuostolius kurie atsiranda dėl kitų priežasčių, kurios nebuvo čia paminėtos… ;-)

 4. Aš tai neturiu su kuom komunikuot. Net jokiuose forumuose nesireiškiu. Nors mano darbas labai dėkingas tokiems dalykams, bet visa ką darau laisvu laiku (o jo turiu daug), tai tik browzinu, informaciją kaupiu.
  Privačioms organizacijoms (tuo labiau valstybinėms) tai tikrai reikėtų atsikratyt šito bruožo. Ir ką ABLomas sakė apie prestižą tai tikrai…

 5. Teisingai… ta skype reik raut is imoniu tinklu su vejeliu… :)

Rašykite atsiliepimą