Kreta

Pagaliau įdedu kelias nuotraukas iš savo vasaros atostogų. Pasišildykit :)

Gyvenom gražiam miestuke Agios Nikolaos. Įėjimas ir vaizdas ir viršaus.

   

Mano kambarys buvo dvivietis ( :P ) su vaizdu į jūrą. Kiekvieną rytą visa užsimiegojusi atsikeldavau ir bėgdavau į balkoną paveizėt visokių grožybių. 

   

 o čia dalis vaizdų iš kitų mano žmogučių balkono. Kitoje pusėje kalnai.

  

 

Keliavom laivu į tokią salą.

 

Pakeliui laivas sustojo ir maudėmės atviroje jūroje. Sraidrus skaidrus vanduo. Liux.

Spinalonga. Čia veždavo visus raupsuotosius. Sala su praeitimi.

      

o čia labai vykusi fotografija :)

Plaukėm submarinu. Nulipom į apačią, kur yra langeliai ir matosi visas dugnas, žuvytės, kriauklytės ir viskas, kas po vandeniu. Vidury kelionės 90 procentų žmonių užsupo, tai išlipo ant denio. Kaikurie net nesileido į apačią iš viso :) Pažiūrėjom, kas ten gyvena po vandeniu, po to atplaukė narai. Pamaitino žuvytes, po vandeniu pasiėmė kamerą, filmavo aplinkui, mes stebėjom per teliką. O jie su savo amunicija dar ir kalbėt suprantamai sugebėjo ir pasakojo, kas čia per žuvytės :)

   

Čia pasivaikščiojimai po viešbučio teritoriją. Naktį radom net koplytėlę, tokią mažą jaukią bažnytėlę, o aplink prisodinta kažkokių kvepiančių vijoklių… Uosčiau uosčiau :)

 

Čia toks tiltukas, jungiantis vieną viešbučio teritoriją su kita.

O čia kasdieniniai pasipliuškenimai jūroje.

 

Vaizdas iš miestuko, iš vieno neblogo visom prasmėm restoranėlio.

Radom daug laivų :)

O čia užrašas vienam klube :) Ten pas juos ant baro galima šokt. Užsilipi ir tik reik po kojom žiūrėt, kad daromų kokteilių neišverstum :)

 

Kadangi grįžau su krūva, labai didele krūva nuotraukų, tai įdedu tik kokį procentuką :) Papildysiu dar kurią dieną. Nes baisiai sunku atrinkti dedamas :)

Dar brolis žmonai ir man padovanojo po nerealią SPA procedūrą. Tepe, glostė, visa ką darė su šokoladu, dumbliais ir dar kažkokiu geru dalyku, kurio pavadinimo neprisimenu :) Brolio žmona sakė, kad po grožio procedūrų kvepėjau kaip pyragėlis :)

Žinokit, kūriau šitą dalyką pusę metų ir dar iki galo nesukūriau. Tai duodu nors gabaliuką to praėjusio gėrio ir grožio.

 

Paskutinį kartą keista: Thursday, March 6th, 2008 @ 17:15

parašyta Thursday, March 6th, 2008 9:44 kategorijoje angelocka. Komentarų RSS 2.0. Pinging is currently not allowed.

Rašykite atsiliepimą