Obuoliavimas

Laba diena :)

Noriu parašyt, kaip smagiai praleidau savaitgalį.

Taigi viskas prasidėjo nuo to, kai tokia pupulaitė Bopoha (ne)juokais paklausė, ar nenoriu parinkt obuolių :) Kadangi aš tokia visur padalyvaut mėgstanti, tai aišku ir sutikau.

Nepatingėjau atsikelti sekmadienį 7h ryto, pasikinkyt savo mieląją mėlynąją ratuotąją damą ir pajudėjau link Antakalnio. Susirinkau Bopohą su Ablomu ir patraukėm Pasvalio link. Kelionėj kažkas visą kelią miegojo, o kažkas plepėjo :) Tik mano dama kažkodėl bais ištroškusi buvo ir vis tą savo benzino rodyklę žemyn lenkė. Tai Statoil'e papildėm jos ir mano pilvo atsargas (sintetiniu skysčiu ir dešrainiu) ir pajudėjom toliau. Žodžiu, buvo gražus rytas ir kelionė su tais mielais žmonėm tikrai neprailgo (kažin, kaip jiems:) ).

Aš šeštadienį dar Bopohos klausiau, kiek  gi čia tų obuolių. Sako, nelabai daug, kelios obelėlės. Nuvažiavom – o ten ištisa tų obuolių plantacija :) Ir saldinių, ir ananasinių, ir be pavadinimo, ir alyvinių, ir antaninių :) Žodžiu kokių 70 obelėlių, nukibusių daug daug daug obuoliuuukų. Tai aišku, labai maloni ir miela šeimininkė pasitiko mus su bulviniais blynais, apie kuriuos svajojau visą kelią. Užkandome ir kibome į darbą. Rinkom, skynėm, purtėm ir vėl rinkom, paskui nešėm, vežėm, dėjom. Galutinis rezultatas – per dieną keturiese priraškėm beveik toną obuolių :)

Dar keli kaimo ypatumai:

Pirmą kartą mačiau, kaip Bopoha pjauna su dalgiu žolę. Įsimintina.

Ablomas įsilipęs medį ir pasidaręs tokį obuolių pakilimo – nuleidimo aparatą pačioj viršūnėj raško obuolius. Aš juos transportuoju į dėžutes.Gavau kelis kartus obuoliu per galvą. Nieko, Bopoha sakė, kad pagreitėja smegenų apykaita.

Didelės baltos vištos ir uždarytas gaidys. Vargšas.

Arklė.

Du kačiai – katytė, laipiojanti man ant galvos ir pravadorius katinas, vis einantis tikrint, ar kur nenuklysi ir ko kaimui nepadarysi.

Tiesą sakant, tai labai daug pasakot reiktų :) Nuotraukų nebus, nes anot mano keliauninkės, visos akimirkos lieka galvoje.

Žodžiu pavakarieniavom, sodybos šeimininkė pridėjo kalnus gėrybių be konservantų, kurie tebestovi bagažinėj, nes aš nepakeliu viena, ir grįžom namo.

Šita gi…kada ten antras rinkimas? :>

 

Paskutinį kartą keista: Tuesday, September 11th, 2007 @ 14:10

parašyta Tuesday, September 11th, 2007 14:01 kategorijoje angelocka. Komentarų RSS 2.0. Pinging is currently not allowed.

Rašykite atsiliepimą