Pasapnuokim

Susapnavau šiąnakt juokingą sapną. Aišku, ne nuo pradžios iki galo, bet pora siužetų prisimenu:) Visą dieną vaikštau ir prisiminusi šypsausi. Sakau, reik užrašyt čia.
Taigi. Mano buto vienoje sienoje yra du langeliai. Per juos matosi kambarys, kaip sėdi Ablomas ir Bopoha prie savo kompų. Aš ir klausiu žmonių, esančių su mumis, kaip gali būti, kad per tuos mano buto sienoj esančius langelius matau juos, nes abu tai Antakalny gyvena. Sako, dabar, žinok, miestas kaip apskritimas. Antakalnis ir Šeškinė dabar šalia pasidarė. Nu bliamba, galvoju, kaip čia tas miestas susisuko. Ir tik žiū – ateina Wowerė. Labai neįprastai atrodanti – džinsiniai mėlyni bridžai su atraitais ir tokiais baltai ištrynimais per visas kelnes, juodi lakuoti aukštakulniai smailianosiai batai iki kelių ir kažkokia trumpa fyfiška striukė. Prišokau aš prie jos užpakalio (!). atsitūpiau ir kad sušuksiu “Wowere, kokia tu kūūūūūūūdaa, tu užpakalio nebeturi” !!!
Ji pasimaivė ir nuėjo. Tada žiūriu vėl per tą langelį, kur ABlomas su Bopoha matosi, o gi sėdi Bopoha sušilus visa, ant kaktos tokie prakaito lašiukai, apsinuoginus (kompas užstojo pamatyt, ar su drabužiais ar ne). Ir galvoju, po dušo, matyt. Bet žiūriu žiūriu ir galvoju, jaučiu, ne po dušo tokia sušilus..

Čia tokių keistenybių sapnavau, tai kaip ir negalit ant manęs pykt dėl raštliavų:) Žinokitės, kurie čia man sapnuojasi :)

Paskutinį kartą keista: Sunday, November 2nd, 2008 @ 16:32

parašyta Sunday, November 2nd, 2008 16:32 kategorijoje angelocka. Komentarų RSS 2.0. You can leave a response, or trackback from your own site.

Rašykite atsiliepimą