Pasapnuokim

Susapnavau šiąnakt juokingą sapną. Aišku, ne nuo pradžios iki galo, bet pora siužetų prisimenu:) Visą dieną vaikštau ir prisiminusi šypsausi. Sakau, reik užrašyt čia.
Taigi. Mano buto vienoje sienoje yra du langeliai. Per juos matosi kambarys, kaip sėdi Ablomas ir Bopoha prie savo kompų. Aš ir klausiu žmonių, esančių su mumis, kaip gali būti, kad per tuos mano buto sienoj esančius langelius matau juos, nes abu tai Antakalny gyvena. Sako, dabar, žinok, miestas kaip apskritimas. Antakalnis ir Šeškinė dabar šalia pasidarė. Nu bliamba, galvoju, kaip čia tas miestas susisuko. Ir tik žiū – ateina Wowerė. Labai neįprastai atrodanti – džinsiniai mėlyni bridžai su atraitais ir tokiais baltai ištrynimais per visas kelnes, juodi lakuoti aukštakulniai smailianosiai batai iki kelių ir kažkokia trumpa fyfiška striukė. Prišokau aš prie jos užpakalio (!). atsitūpiau ir kad sušuksiu “Wowere, kokia tu kūūūūūūūdaa, tu užpakalio nebeturi” !!!
Ji pasimaivė ir nuėjo. Tada žiūriu vėl per tą langelį, kur ABlomas su Bopoha matosi, o gi sėdi Bopoha sušilus visa, ant kaktos tokie prakaito lašiukai, apsinuoginus (kompas užstojo pamatyt, ar su drabužiais ar ne). Ir galvoju, po dušo, matyt. Bet žiūriu žiūriu ir galvoju, jaučiu, ne po dušo tokia sušilus..

Čia tokių keistenybių sapnavau, tai kaip ir negalit ant manęs pykt dėl raštliavų:) Žinokitės, kurie čia man sapnuojasi :)

Paskutinį kartą keista: Sunday, November 2nd, 2008 @ 16:32

parašyta Sunday, November 2nd, 2008 16:32 kategorijoje angelocka. Komentarų RSS 2.0. You can leave a response, or trackback from your own site.

14 atsiliepimai to “Pasapnuokim”

 1. :-)))) aš jau taip turbūt tau įsirėžiau į sąmonę, kad visą likusį gyvenimą, jaučiu, būsiu besikūdinimo stadijoj :-)

  Nesijaudink, aukštakulnių neaviu :-))) Bet gal pradėsiu sijonus segėt :P

 2. Aj tai kad ne dėl kūdinimosi :) Šiaip gi tu tokia visai nieko :)))

 3. Bleka, kur čia tie langeliai :/

 4. Nu… Kas čia daba per teatras pasidarė!

 5. Galiu pasakyt, kad tie langeliai su medinėm žaliuzėm ar tai roletais buvo.
  O Wowka tai garbanotais plaukais.
  Dar prisiminiau :)

 6. Nu jau gana. Užtapetuosim visus langelius nafyg :|

 7. haaaaaaaaaahahahahaahah : )))))))

  Liuks, Angeločka : )

  Liuks pavarei.

 8. wahaaha 8) dvasinis exhibicionizmas 8)

 9. angelocka nustok priesh miega valgyt mesa :)

 10. Kaip valgiau, taip valgysiu :P

 11. Vėl prisapnavau..
  Šikart sapnavau, kad susilaukiau mergytės.

 12. Iš lrytas.lt: “Iš sekmadienio į pirmadienį reikšmingi tik ryškūs, aiškūs sapnai ir tie, kuriuose regėjote artimuosius. Suvokti derėtų tiesiogiai.”

  Tai ką, valio :-)

 13. angelocka, o tu dar nebijai miegoti:?)

 14. Seniau aš tiek daug ir taip aiškiai nesapnuodavau :)
  Šiąnakt, tarkim, sapnavau, kad mano draugo mašiną pavogė. Ir aš mačiau, kas. Tai aš jų vaiką kaip įkaitą paėmiau. Ir pasakiau, kad atiduosit mašiną, atgausit vaiką :)
  Svarbiausia, kaip kažkas sakė, mėsos nevalgiau :) Tik ananasą :))

Rašykite atsiliepimą