Pasipasakosiu

Sveiki gyvi. Nesergat? Aš tai ne :)
Nieko doro neparašysiu, iš tikro. Bet miegas neima, tai galvoju, mažum kam įdomu bus, kaip čia pas mane kas yr :)
Taigi šiąnakt sapnavau, kad rūkau. Ir kad taip lengvai tą dūmą traukiu, ir jis toks lengvas. Rūkau ir galvoju, kaip čia taip gali būt, kaip manęs nedusina tas kvapas? Nes realiai tai aš iš tikro dūstu nuo dūmų. Akibrokštas man tam sapne buvo. Tai ir galvoju dabar, kodėl čia tokie keisti sapnai lenda man. Nes aš nerūkau ir niekad nerūkiau. Papasakojau savo pošliams bendradarbiams, tai jie kaip iššifravo mano sapną, kad net rašyt nesinori :) :)
Tada dar du kartus ne iš eilės sapnavau, kad sužinau, jog mano buvęs klasiokas mirė. Čia tai iš vis kažkoks briedas. Sapnuoju vieną kartą, sapnuoju antrą ir jau antram galvoju, kad jau girdėjau čia tas nekokias naujienas. Įdomiai, žodžiu.
Tada gi šian kirpykloj buvau. Dar po paskutinio karto buvo likę tų plaukų, vos pečius siekė. Dabar ir tų nebeturiu. Nugaroj tai iš vis nieko neliko. Iš priekio tai padoriau, matosi keli plaukai. Ir kirpčiai. Kaži ar pavasarį neatrodysiu kaip Jagelavičiūtė (taip jos pavardė rašoma?) su savo tokiais trumpinimais. Sakiau pradėsiu augint atgal, kai kas nors pasipirš. Nes su ilgais plaukais vestuvinių šukuosenų daugiau išeina :) Jaučiu jei pradėčiau augint dabar be tos tariamos priežasties, tai būčiau Vaivytė Ilgailgakasytė.. :)
Kas čia dar tokios smagesnio. Pasnigo :) Jėgelė. Taip seniai laukiau. Eini, smingi sau pusnynuos iki kelių :) Po darbo eini pas bendradarbį į mašiną, atsisėdi ir lauki, kol tavojoj nupūs apledėjusius langus :) Sniegas suartina, kaip sakant :)
Praėjusiais metais nupirkau eglutę. Pirmą kartą gyvenime turėjau kirstinę. Pirkau ją tik dėl to, kad nebuvo tų su vazonais. O prieš pirkdama tiems pardavėjams atskaičiau moralą, kokie jie blogi ir kaip jie negailestingai tas eglutes kerta. Bet jie su savo tuo “mes gi specialiai auginam, kad po to kirstumėm” manęs neįtikino. Na bet pliusas, kad išsiderėjau tokį stovą jai. Nepardavė iš pradžių, begėdžiai. Sako, mes čia juos patys darom, nepardavimui jie. Siūliau aš ten jiems bilekiek, kol galiausiai, matyt, mano juokas ir zyzimas atsibodo, tai padovanojo :)
Nepirksiu daugiau kirstų eglučių. Man labai jų gaila.
Beja, labai daug mandarinų kasdien valgau. Niekaip negaliu sustot. Čia kaip braškės vasarą.
Gerai. Jaučiu čia niekas iki galo neperskaitys :))
Labos. Ir nenušalkit nosyčių.

P.S. einu dar prieš miegą šaldytų braškių užkrimst..:)

angelocka

Paskutinį kartą keista: Thursday, January 8th, 2009 @ 00:55

parašyta Thursday, January 8th, 2009 0:55 kategorijoje angelocka, Ra?ytojai. Komentarų RSS 2.0. You can leave a response, or trackback from your own site.

Rašykite atsiliepimą