Pasipasakosiu

Sveiki gyvi. Nesergat? Aš tai ne :)
Nieko doro neparašysiu, iš tikro. Bet miegas neima, tai galvoju, mažum kam įdomu bus, kaip čia pas mane kas yr :)
Taigi šiąnakt sapnavau, kad rūkau. Ir kad taip lengvai tą dūmą traukiu, ir jis toks lengvas. Rūkau ir galvoju, kaip čia taip gali būt, kaip manęs nedusina tas kvapas? Nes realiai tai aš iš tikro dūstu nuo dūmų. Akibrokštas man tam sapne buvo. Tai ir galvoju dabar, kodėl čia tokie keisti sapnai lenda man. Nes aš nerūkau ir niekad nerūkiau. Papasakojau savo pošliams bendradarbiams, tai jie kaip iššifravo mano sapną, kad net rašyt nesinori :) :)
Tada dar du kartus ne iš eilės sapnavau, kad sužinau, jog mano buvęs klasiokas mirė. Čia tai iš vis kažkoks briedas. Sapnuoju vieną kartą, sapnuoju antrą ir jau antram galvoju, kad jau girdėjau čia tas nekokias naujienas. Įdomiai, žodžiu.
Tada gi šian kirpykloj buvau. Dar po paskutinio karto buvo likę tų plaukų, vos pečius siekė. Dabar ir tų nebeturiu. Nugaroj tai iš vis nieko neliko. Iš priekio tai padoriau, matosi keli plaukai. Ir kirpčiai. Kaži ar pavasarį neatrodysiu kaip Jagelavičiūtė (taip jos pavardė rašoma?) su savo tokiais trumpinimais. Sakiau pradėsiu augint atgal, kai kas nors pasipirš. Nes su ilgais plaukais vestuvinių šukuosenų daugiau išeina :) Jaučiu jei pradėčiau augint dabar be tos tariamos priežasties, tai būčiau Vaivytė Ilgailgakasytė.. :)
Kas čia dar tokios smagesnio. Pasnigo :) Jėgelė. Taip seniai laukiau. Eini, smingi sau pusnynuos iki kelių :) Po darbo eini pas bendradarbį į mašiną, atsisėdi ir lauki, kol tavojoj nupūs apledėjusius langus :) Sniegas suartina, kaip sakant :)
Praėjusiais metais nupirkau eglutę. Pirmą kartą gyvenime turėjau kirstinę. Pirkau ją tik dėl to, kad nebuvo tų su vazonais. O prieš pirkdama tiems pardavėjams atskaičiau moralą, kokie jie blogi ir kaip jie negailestingai tas eglutes kerta. Bet jie su savo tuo “mes gi specialiai auginam, kad po to kirstumėm” manęs neįtikino. Na bet pliusas, kad išsiderėjau tokį stovą jai. Nepardavė iš pradžių, begėdžiai. Sako, mes čia juos patys darom, nepardavimui jie. Siūliau aš ten jiems bilekiek, kol galiausiai, matyt, mano juokas ir zyzimas atsibodo, tai padovanojo :)
Nepirksiu daugiau kirstų eglučių. Man labai jų gaila.
Beja, labai daug mandarinų kasdien valgau. Niekaip negaliu sustot. Čia kaip braškės vasarą.
Gerai. Jaučiu čia niekas iki galo neperskaitys :))
Labos. Ir nenušalkit nosyčių.

P.S. einu dar prieš miegą šaldytų braškių užkrimst..:)

angelocka

Paskutinį kartą keista: Thursday, January 8th, 2009 @ 00:55

parašyta Thursday, January 8th, 2009 0:55 kategorijoje angelocka, Ra?ytojai. Komentarų RSS 2.0. You can leave a response, or trackback from your own site.

25 atsiliepimai to “Pasipasakosiu”

 1. Aš tai šiandien sapnavau, kad man iškrito pusė dantų :)
  Ale galėjai kokių iliustracijų įdėt. Ne sapnams, o daleiskim, kad ir šukuosenai :)

 2. Auksaspalvis kelių milimetrų ežiukas? Mmmm… gal ir įdomiai.

 3. Bettaikrč, sužadėtini, kur tu? :|

 4. Chihi :) Ežiuku nebūsiu, netinka man. Dabar mėnesį nekirpsiu. Auginsiu :) Kad vėl nukirpt :))

 5. Aš tai sapnavau, kad tempiam su tokia karve vežimą. Tempiam tempiam, daug kalniukų. Labai kažkur reikėjo mums abiems nukakt. Ir betempiant vežimą į eilinį kalniuką ta karvė man ir sako: – Eik dabar tu viena, viską sutvarkyk, o aš čia palauksiu ba nepajėgiu.

  Kai papasakojau mamai, tai sakė, kad žinią kažkokią gausiu, tai, greičiausiai, dėl vizų.

  Ateinančią darbo dieną sužinojau, kad patvirtino abi vizas (tikrąją ir tą, kur turėjo duot kol gausiu tikrąją). Tai dabar reiks laukt, kol į mane kreipsis ambasada ir jos liepimu pradėsiu šliaužiot po įvairias instancijas, jog įrodyčiau jai, kad esu pavyzdinga pilietė.

  O tai užsitęs dar bilekiek :-)

 6. Nu surašei tai kaip ataskaitą kokią. Žinai kaip būna iš komandiruotės grįžus – ką darei, kaip darei, kodėl darei ir kada darei ;-) Nei šis nei tas liko…

  Mažum svečiosna kada derini? ;-)

 7. Ir vėl netinka :)
  Tai kaip REIKIA rašyt?

 8. Ko tu parinies nu ;-)

 9. kirpciukai? vaivai pamaivai? nu mda… no comments whatsoever.

 10. Nesiparinu. Laukiu nesulaukiu, kada tu parašysi teisingą rašinėlį. Tokį, pagal kurį ir aš galėsiu rašyt ir jis neatrodys kaip ataskaita.
  Paprasta :)

 11. R.I.P. angeločka
  Ir labas Vaiva -ienė.
  Gaila, anos angeločkos neliko. Liko kažkoks nervų kamuolys ant kojyčių, su kuriuo baisu bendraut, bo viską susirenka asmeniškai, kaip įžeidimą savo slaptai šeimai (ar kaip ten tą dalyką pavadint).

  Gal žinai, neliko tos angeločkos – išgyvensim ir be to kaip nors, ką jau ten.

  P.S. rašinėlio nebus, liūdžiu.

 12. Čia tai bent :)
  Aš ne -ienė ir toli dar iki to. Mano slapta šeima? Mistika čia kažkokia :) Arba tu blogai informuotas, arba čia pasėkmė to, kad nebendrauji su manim ir nieko nežinai, kaip yra iš tiesų :)
  Bendrauk su manim kaip anksčiau ir nereikės liūdėti.

 13. kzka matyt esu praleides – zmogus paraso rasineli (cia jau skonio ir proto reikalas kam tinka kam ne) ir dar gauna pzdy, kad raso ne taip, kaip is jo buvo tiketasi. matyt viskas tarp eiluciu cia ir is manojo boksto nesimato;]

 14. shnghnz / 2009-01-14, 13:57:
  kzka matyt esu praleides – zmogus paraso rasineli (cia jau skonio ir proto reikalas kam tinka kam ne) ir dar gauna pzdy, kad raso ne taip, kaip is jo buvo tiketasi. matyt viskas tarp eiluciu cia ir is manojo boksto nesimato;]

  O kurioj čia vietoj pizdy davimas gaunas?
  Na, komentarai kaip ir buvo tam kad išsakyt savo nuomonę. Ar čia irgi laikomąsi tokios taisyklės “vienintelė nuomonė – gera nuomonė”?

  P.S. Vaiva, tame ir esmė kad bendraut kaip anksčiau neišeina, nes patapai kažkokia absoliučiai nesuprantama ir nesušnekama. Va todėl ir sakau kad R.I.P. angeločka….

 15. na ne pzdy davimas, o priekaistai, pardon;] anw, galeciau ir as duoti daugeliui (o ir sau), kad “ne be tokie zajabys, ne be tokie kaip pries 10 metu”. bet skamba kaip vaiku darzelio aukletojos pabarimai, skamba ” o musu laikais budavo geriau”, skamba ” as is taves tikejausi sito, o tu parasei ana”, kamon.. kiek bepaskaitau boronas ar abl pasisakymu – vis pavarymai, nepasitenkinimas anglck. gal sakau – is mano boksto ne viskas matosi, ne viska zinau. o siaip ir nenoreciau.
  manyciau apskritai reikia dziaugtis, kad bent kas uzheina ir kazka paraso. parasyciau ir as, taciau nei vaikus gimdau ir nei kompu anei masinu netvarkau:) gal mazh kada koki albumo aprasyma parasysiu, kurio niekas neklausys ;]]

  taip kad gyvenkim draugishkai ir vienas kitam neaiskinkim ir nepriekaistaukim. taika!

 16. Ke? Kokie pavarymai? Nieko nepamenu.
  O šiaip tai viskas čia mokslinykų ištirta:

  “Mokslininkai išsiaiškino, kodėl vyresni žmonės linkę matyti praeitį pro rožinius akinius, rašo telegraph.co.uk. Mokslininkai nustatė, kad sendamos smegenys ištrina neigiamus prisiminimus, ir pensininkams ima atrodyti, kad gyvenimas jaunystėje buvo nuostabus.

  Manoma, kad su amžiumi išmokstame mažiau kreipti dėmesį į neigiamą informaciją, kad išliktų kuo geresnė savijauta.”

  Nutaivat… Neiprieko čia jokie bokštai ir kitkas. Tiesiog liūliuojam panirę į rožinius prisiminimus. Ah. Oh. Gerai buvo, kai jauni bėgiojom be kelnių.

 17. vat butent. o ir be mokslininku ishvadu galime pasakyti, kad save maziausiai pastebim ir maziausiai kritikuojam;]
  taip kad atsipalaiduokit bishke. jei jau norit sukurti/atkurti bent koki community.

 18. Nu tai o kaip kitaip? Kas pasauly gražiausias? =)

 19. Man tai norom nenorom peršasi išvada, kad ABlomas sensta :)

 20. Kai kiti tuo tarpu jaunėja. Ot situacija žiauri.

 21. e, gal baikit kapotis? visi kandumo magistrai. tiesiog daugiau tiesaus pozityvumo, o ne bb ar papu matavimosi;]

 22. O.K. turėsiu omeny – apie Vaivą kaip apie mirusį – arba gerai arba nieko. Nors, gi pats ir parašiau – R.I.P – tai viskas teisingai ;-) Nefyg čia mirusius keikt gi!

 23. shnghnz, niekas čia nieko nekerta, ką tu čia daba :) Prašinėjam apie nieką acipalaidavę ir tiek.

 24. kazkokia cia kate perbegusia matau:) tai pasipasakokit

 25. Nesusipratimas tarp “pizdavojimo” ir “nuomonės išsakymo”.

Rašykite atsiliepimą