Savaitgalis

Parašysiu ką nors ir aš :)

Vieną savaitgalį nuskridau pasibūt pas draugę į Vokietiją. Greitai nuplasnojau į Frankfurtą, paskui autiku dardėjau iki Kiolno. Neprailgo kelionė, nes vairuotojas toks smagus ir žmonės kažkokie nelietuviai :) GPS įmontuotas, tai buvo įdomu stebėt, kokiais keliais važiuojam :)

Pasitiko mane draugė. Aišku, kur stotis, ten ir McDonaldai… :) Pas juos sintetiniu maistu "mėgaujasi" krūvos žmonių. Tiesą sakant, net pasibaisėjau, kiek jie perka ir kokių gabaritų patys yra. Ir vis valgo  valgo valgo :)

Pirmą vakarą apvažiavom naktinį Kiolną. Parodė, ką gero turi :) Ir apsilankėme pažįstamo turko neseniai atidarytame kokteilių bare. Priplakė mums visokių skanybių, kad po to tik miegot ir tenorėjom :)

O čia kitos rytas. Gatvė, kurioje gyvenau. RTL reklama ir smagioji karvytė.

 

Antrą dieną važiavom į Boną. Pas juos puikiai sutvarkytas transportas, visi tiek viršžeminiai ir požeminiai traukinukai (nu ten kitaip vadinasi, nežinau,kaip išversti). Tai per 40 minučių į kitą galą gali nulėkti. Žavėjausi. Jei važiuoji kažkur ir vienoje vietoje gatvė tvarkoma, tai tavęs laukia autobusas, kuris paveža iki kitos stotelės, kad galėtum toliau tęsti savo kelionę.

Tai va. Bona. Gražus miestukas. Daug parduotuvių, parduotuvėlių ir kepyklėlių. Man būtinai liepė paragauti jų kebabo. Visiškai kitokie nei Lietuvoje. Geruliai, tokie sotūs, kad vieno nesugebėjau pribaigt :) Aišku, nebūčiau mergaitė, jei neužsukčiau apsišopint :> 

Tiesą sakant, norėjau kuo mažiau važiuot ir kuo daugiau vaikščioti. Tai visa diena ir praėjo bežiūrinėjant architektūrinius paminklus, visokius parkus ir žymesnes vietas. Vakare ėjom pavizgint subinaičių.

   O kodėl JOS dažnai man daro taip? :)

 

Vokietijoje rūkyti viešose vietose neuždrausta, todėl buvau baisiai nepatenkinta. Nuėjus patenki į debesėlius iš dūmųAnnoyed. Ir dar manęs nelabai sužavėjo turkai. Kurie ryte ryja.

Trečią dieną kėlėmės funikulieriumi per Reiną.

 Mano draugė, pas kurią buvau, labai to bijo :) Bet ko nepadarysi dėl manęs :) Dalis to, ką aprėpia akis.

  

Po tuo tiltu, per kurį kėlėmės, yra SPA centras su kažkokiais ypatingais šaltiniais. Tai pažiūri žemyn ir viskas kaip ant delno. Vaikšto ten kas nuogi, kas pusuogiai. Ir užfiksavau tokį vaizdelį :)

 :)  

Vakare buvom atrakcionų parke. Matyt nenurims mano dūšia dar šiam gyvenime, kol neapsilankysiu pačiuose pačiausiuose. Kiolne tai smulkūs. Bet po pasisupimo kaikas išblyško ir pasiprašė namo :) O aš taip dar ir dar norėjau. Kitą dieną dar važiavom. Sukomės tuo ratu, kaip ir Londone.

        Sustojimas viršuje.

Dar labai skanių, šokoladu aplietų braškių valgėm. Įdomu, kodėl tokių paprastų dalykų Lietuvoje nedaro. Ten ir bananai, ir ananasai, ir obuoliai, ir vynuogės su šokoladu. Taip paprasta ir taip skanu. Gal aš atidarysiu kada skanumynų kioskelį :)

 Kitą dieną ėjom/važiavom iki Domo. Tokia didele, masyvi, didinga ir man kuom tais paslaptinga bažnyčia.

 

Viduje vien vitražai, panašūs kaip kad upc nuotraukoje :) Tai nebedėsiu :) Galima uždegti žvakutę. Tik po to būtų gražu įmesti kokį pinigėlį.

Norint pakilti į patį viršų, reikia užlipti 509 laiptukus. Pirmieji laiptukai kaip Gedimino bokšte- sukasisukasisukasi. Po kelių šimtų laiptelių užlipi į tokią ale aikštelę pailsėjimui. Angos tuščios ir pučia vėjai. Baugiai atrodo. Ir toliau eina metaliniai laipteliai. Lipi, vėjas švilpia, kuo aukščiau, tuo labiau visi už turėklų laikosi, sutinkame pakeliui žmones, kuriems negera ir kurie toliau neįstengia lipti. Bet kai aš tokia nelabai bijanti, man pavienodai :) Išsvajotas viršus. Ir vaizdas. Aišku, ką akis matė, visko neužfiksavau.. Per daug..

    

 

O vakare sugalvojom kartingais pasivažinėti. Tai tryse nuvažiavom į Michaelio Šumacherio kartingų centrą. Dvi trąsos – uždara ir po atviru dangumi. Nulėkėm, apsižiūrėjom, o mums administratorė sako: atsiprašom, iki 22h uždara trąsa užimta..O buvo 18h vakaro :) Tai nuėjom pasivažinėti atviroje. Liux. Nusprendžiau, kad lietus ir vėjas kaip tik pridėjo savo. Važiuoji, šalmą aplyja, nieko nebesimato. Nusivalai ir vėl spaudi.

 

  

Antra nuotrauka neteisinga. Iš mūsų trijų pirma buvau aš :) 

 

O paskutinė diena tai vėl autobuse iki oro uosto ir šešių valandų lėktuvo laukimas… :) Ir grįžau. Skrisiu dar. Nes ten gerai.

Pasipasakojau :)

 

angelocka

 

Paskutinį kartą keista: Friday, December 7th, 2007 @ 16:35

parašyta Friday, December 7th, 2007 16:35 kategorijoje angelocka, Nepriskirti. Komentarų RSS 2.0. Pinging is currently not allowed.

Rašykite atsiliepimą