Šventė :)

Aišku, antradienį darbo jau nebuvo.. :) Ofise visi gyvenom gimtadieninėm nuotaikom. Nu ir išvažiavom. Viskas vyko Dubingiuose. Registratūroje gavom dovanųųų ir kambario raktus. Tai atsiradom savo apartamentus ir susižiūrėjom, kas kur miegos. Tai va. Kad suprastumėt, kas kaip, įdedu vieną fotkę :) Įėjimas.

Kaip visada buvo visokių įžanginių kalbų, sveikinimų, dovanų ir panašiai. Na o tada prasidėjo linksmyyybės. Kol buvo verdamas čili troškinys, kiti ėjo žaisti. Buvo šokinėjimas per virvutę. Ten ją suko toks vyrukas, o mums reikėjo šokinėt. Nu tai laimėjau. Kadangi tema buvo (pamišau, kokia :))) nu kur su sombrerais visokiais), tai dovana buvo…konservuoti kukurūzai :)

Paskui dar buvo žiedų mėtymas ant tokių kaktuso formos figūrų. Nu tai irgi sudalyvavau. Dar buvo laso sukimas ir metimas ant įbesto kuolo, ant kurio uždėtas MŪ pieno pakelis. Tai reikėjo užmesti lasą ir nutraukti tą pakelį. Irgi pasisekė :) Tada buvo toks jautis. Atsisėdi ir jis ten visaip sukaliojasi, kraiposi, maskatuojasi. Išbandžiau. Neblogas jautukas, tik kad nelabai ilgai aš ant jo  išsilaikiau :)

Dar buvo rungtis valgyti koldūnus, kuriuose daug daug prieskonių. Nedalyvavau :) Nugalėjo braliukas latvis. Būtumėt matę, kiek jis tų koldūnų sukimšo :) Vyrai galėjo išbandyti jėgų stiprumą laikydami tuščius ir sunkius (kažkokius švininius) bokalus. Paskui leido ir mergaitėms pasigalinėti. Kadangi mano rankytės nepratę prie bokalų, tai aš greit iškritau :)

 Bet vat labai gražiai tom savo  rankytėm išpiešiau vyno butelį :P

Mano buteliukas toks su širdute :) Aštuntas iš kairės :P Dabar namie stovi sau.

Ir prisidėjau prie šventinės girliandos apipavidalinimo :P Manyje prabudo menininkė :)) O smagiausia tai futbolas, tik kad jis žaidžiamas ne kojom, o rankose laikant šluotas :)) Vaizdų buvo :) Vienas iš jų :

 

 

Po čili troškinio skanavimo ir visų žaidimėlių visi gaminom punčą. Tai mane baltai apsirengusią papuošė vynu :) To reikėjo ir tikėtis :)

 Prisivalgę ir prisigėrę buvom pakviesti išbandyti taiklumą prie stalo teniso. Ir vienoje, ir kitoje pusėje pastatė bokalus, o mes mėtydami teniso kamuoliukus turėjom pataikyti i alų. Mūsų GU komandai nebuvo lygių – 5:0 :)

O jau po visko prasidėjo tekila, muzika ir šokiai. Tekilos užteko visiems. Kam neužteko, tai galėjo mėgautis skaidriąja :)

Ir dar toks skanumynas buvo iškeptas :)

Dar fejerverkai, kokių ir per Naujuosius metus retai pamatysi. Daug, dideli, ryškūs, spalvoti ir t.t. ir panašiai :)

Nu ir žodžiu paskui miegot nuėjau :)

Ryte papusryčiavom, pasimaudėm, susikrovėm daiktus ir…buvau išmaudyta su drabužiais. Tai didysis maudytojas gavo iš mano dešinės rankos į savo kairįjį žandą. Kitą kartą gal nebelis :P

Ačiū už dėmesį :) Prie to dėmesio dedu vieną nuotrauką, kurioje pavaizduotas gražus motocyklas :)

 

angelocka

 

 

Paskutinį kartą keista: Monday, August 27th, 2007 @ 08:48

parašyta Thursday, August 16th, 2007 9:30 kategorijoje angelocka. Komentarų RSS 2.0. Pinging is currently not allowed.

Rašykite atsiliepimą