Vėl angelocka :)

Dar čia va vieną nuotrauką įkeliu. Esmė tokia, kad baigėm universitetą ir labai smagiai po jo baigimo atšventėm. Nu jau taip smagiai, kad net ir man bloga kitą diena buvo :) Ir dar kitą :)

Žodžiu pagalvojom, kad būtų gražu dėstytojus į vakarušką pakviest. Iš pagarbos gi reikia… :) Atėjo šeši, ale taip smagiai praėjo tos kelios valandos su jais, kad prieš išeinant dar bromą berniukai padarė. Nuotraukų nedėsiu, nes jos konfidencialios :>

Paskui aukštakulniai buvo paspirti po stalu ir prasidėjo šokiai pokiai, visokie fotografavimai ir t.t.. Kadangi liko gėrimų, o išpilt gi nesinorėjo, tai after party padarėm pas vieną iš grupiokų. Ilgai neužsisėdėjau, nes anktyvam ryte į darbą…

Aišku, rytas buvo nekoks. Tik prisimenu, kad ilgai sėdėjau vonioj ir valiau dantis. O po to žiūrėjau i spintą ir nesupratau, kuom rengtis :) Paskui buvo sunki kelionė mikriuku iki darbo. Galvojau, vairuotojas dar kelis "važiuoju-greit stoju" padarys, tai lipsiu lauk :)

Taip darbas ir praėjo. Ką kitą dienos dalį veikiau – neprisimenu.

Nu o čia tą šventinį atributą, esantį man ant galvos, tai gavau dovanų. Paskui jis per visų galvas ėjo, daug matė, daug regėjo.. :)

 

 

P.S. Baronka, kokybė, spalvos ir visa kita – ne mano rankų darbas :) Kokią gavau, tokią dedu :P

Paskutinį kartą keista: Sunday, July 1st, 2007 @ 13:46

parašyta Sunday, July 1st, 2007 13:46 kategorijoje angelocka. Komentarų RSS 2.0. Pinging is currently not allowed.

Rašykite atsiliepimą