Kaimas

Sveiki, 

Iš manes gal ne koks rašytojas, bet pabandysiu papildyti kartais šį puslapį. Keli metai kaip egzistuoja ir tik dabar sugalvojau, kad reiktų ir man prisidėti.

Tai va, angelockos šios dienos įrašas taip pat apie kaimą, tačiau aš ne apie tą pati kaimą. Kaip sužinojau būtų ir mane pakvietę tačiau aš jau buvau išvažiavęs ir ten kur buvau nėra ryšio :) Na jis yra tik kad mano super telefonas ten gaudo Baltarusijos tiekėjo ryšį "Velcom", tad nusprendžiau išjungti. Jei dar nesupratot tai buvau kaime prie Baltarusijos sienos. Švenčionių rajone yra toks kaimelis http://lt.wikipedia.org/wiki/Jakeliai Šis kaimelis yra mano mamos gimtinė. Sodyba yra atokiai nuo kaimelio, tad erdvės ten labai didelės ir po miesto galima pailsėti, ramybė ir tyla…

Todėl įsisodinau į mašiną puseres ir nulėkėm aplankyti močiutės. Nuvažiavus ir privalgius, kaip pridera, sugalvojom nueiti į šalia esantį mišką, riešutų. Deja riešutų nėra daug ir jau per vėlu… Beje pusere turėjo "muilinę" tai pabandysiu prisegt kelias nuotraukas pasakojimo paivairinimui. Štai keliaujam iš miško namo :

is misko

užsukam į tvartą :

tvarto gyventojas

Vėliau besėdėdami ir iš neturėjimo ką veikti sugalvojom, kad reiktų pasidairyti apylinkėse. Nes kad ir dalis vaikystės praleista toje sodyboje, apart kiemo ribų neišeidavom, buvom geri vaikai :) Taigi išlėkėm pasivažinėt ir pasigrožėt apylinkėmis, kaip minėjau ten yra prie pat Baltarusijos sienos, kagi netoliese yra miestelis Adutiškis jame yra traukinio bėgiai ir tie begiai yra tarp Lietuvos ir Baltarusijos sienos :) 

prie sienos

Yra ten netoli ir muitinė. Buvom nuvažiavę pažiūrėt :) ir važiuojant atgal prasilenkem su pasieniečiais, pažiūrėjo kreivai bet nieko :). Toliau pasukau link kito kaimelio, asfaltuoto kelio nerasta, na bet niekis vedamas smalsumo važiavau toliau.Kagi pirmas pravažiuojamas kaimelis ir šalia jo ežeras… stovi keliolika trobų senų ir gražiausiose vietose atnaujinti ar naujai statyti namukai, sutvarkyti ir aptverti, jau kažkas nusipirkę ir gyvena.Sekantis tikslas už 9 km kaimelis, nuvykus kaime stovi 3-4 trobos ir kelias iš žvyrkelio pasikeičia į paprasta miško keliuka. Galiausiai davažiavau ženklą, kad viskas toliau nevažiuok nes pažeisi milionus įstatymų ar kažkas panašaus, apsukau automobilį atgal, į kitą keliuką. Tuo keliu važiuojant stulpelių pilna:

stulpelis

na daugiau kaip ir nieko tokio įdomaus nebepamatėm, na nebent kelis medžiotojų namelius, kuriuose sedi ir laukia žveriukų.

namelis

Taigi pasigrožėję nameliais pasukom atgal namo. Tikiuosi nieko nelegalaus nepadariau, ir galiu sau ramiai toliau gyvent :)

Vat. viskas 

 

 

Paskutinį kartą keista: Tuesday, September 11th, 2007 @ 20:38

parašyta Tuesday, September 11th, 2007 20:38 kategorijoje Nepriskirti. Komentarų RSS 2.0. Pinging is currently not allowed.

Rašykite atsiliepimą