Apvogė

Nu žinot pasiguosiu… Vakar uztikau, kad mano nuotraukos, krurios reklamuoja poilsį pervalkoje, naudojamos kitos firmeles reklamose. Ir gan intensyviai!!! Kai tik pamačiau lyg ir norėjau apsidžiaugti, bet iškart susinervinau, kad be mano žinios ir neatsiklausus paimtos nuotraukos ir sudetos i skelbimus. A-fi-giet.

Taigi pasiskambinau mergaitei apsimetęs poilsiautoju ir paprašiau informacijos apie tą kambarį (kurio nuotrauka buvo skelbime). Telefonu kalbėjo kad čia tipo namas Preiloje, ant pačių Kuršių marių kranto. Nu galvoju, kažką maišo – gal kalba apie Pervalką… Vakare atsiunčia pasiulymą (aišku be tos nuotraukos) poilsiui Preiloje, kažkokiam žvejo name.

Šian pasigilinau į jų www ir radau vieno fotografo (šansas) is O.F.B. newsgrupo nuotrauką. Su visais rekvizitais įkelta nuotrauka, pati pirmutine… susisiekiau su juom (sansu). Pasirodo, kad anas taip pat nuskriaustas kaip ir aš :) Taigi pasidarėm kopijas puslapių kuriuose įkeltos vogtos nuotraukos. Skambinau į notarinę, bet boba tipo pasakė, kad tokių dalykų netvirtina. Šiek tiek likau nustebęs. Na bet nieko.

Turbut vienintelė moralinė kompensaciją kurią galėsiu išpešti – kad butų išimtos nuotraukos… 
Ech… turbut reiks dėt kokius tai rekvizitus ant fotkių, kad ateity išvengti tokių dalykų.
Kolkas įvardinti nenoriu tų "vagių", kol kažkokie judesiai neatlikti. Kiek mačiau iš jų puslapio – nauja firmelė, www registruotas 31/01/08, vyras su žmona mat… šeimos verslas tsakant… uch.. visą rytą šian kumščiai niežėjo.

Paskutinį kartą keista: Thursday, April 10th, 2008 @ 14:13

parašyta Thursday, April 10th, 2008 14:12 kategorijoje Nepriskirti. Komentarų RSS 2.0. Pinging is currently not allowed.

Rašykite atsiliepimą