Baimė padauginti.

Trumpai tariant – baigiu užsikasti mintimis, idėjomis ir paveiksliukais apie buto interjerą. Ir kuo toliau tuo baisiau darosi, nes viskas gražu ir faina :) Ir tą ir aną norisi įgyvendint… bet nesinori, apsikrauti kiču.

Pristatau bendrais bruožais idėjas, kurias galvoju įgyvendinti butuke.

Vonia: šviesios(baltos-šampaninės) sienų plytelės, tamsios grindys (kad žmonos plaukai nesimatytų), ant pagrindinės sienos didelis masyvus veidrodis su tipo senoviniais rėmais. Kažką panašaus atradau čia:

vonia vetri

Virtuvė:
Šviesios plytelės, baldu fasadas tamsus, stalviršis šviesus. Spintelės su stiklu.
Pakabinamos lubos lenktos pagal plytelių konturą. Išlenkimas ir išdėstymas panašiai kaip nr.1 paveiksliuke, tik spalvos netokios.

 o čia dabar kaip yra: kuchalnia

Salionas: Kadangi jis susijungia su virtuve, tai laminatas tamsus turėtų būti, nešviesesnis nei kokio kaštono spalvos bet ir ne juodas :) Sienos šviesios šviesios šviesios. Ta siena kur kabos telikas, galvoju pusę jos išklijuoti plytelėmis tipo "skaldytos plytos" imitacija. Virš tų plytų padaryt niša su apšvietimu tu plytkų. Nežinau ar aiškiai čia nupasakojau… Čia patinkančios spalvos grindų ir sienų:

  

Radau kažka panašaus į mano aprašytą "skaldytų plytų" variantą:

siena

o čia bendras planiuks, kad lengviau butu isivaizduoti erdves:

 Visi patarimai, pasiūlymai ir kritika velkomen Bye

p.s. akvariumą noriu dar kur nors pastatyt hehe

Paskutinį kartą keista: Friday, March 7th, 2008 @ 14:10

parašyta Friday, March 7th, 2008 12:58 kategorijoje Nepriskirti. Komentarų RSS 2.0. Pinging is currently not allowed.

9 atsiliepimai to “Baimė padauginti.”

 1. ;-) Dėl vonios. Nepagailėk santechnikai ir nepadaryk sienų su kontrastingais dryžiais, bo kažkaip gedulingai atrodo. Ir šiaip nėr tekę matyt gražaus įgyvendinimo tokiam stiliuj. O tamsios grindys tai zjbs, gražu. Ir didelis veidrodis gerai. O jei da sudarysi litų an tipo medžio baldų vonioj, į stalviršį įleidžiamų kriauklyčių… tai bus išvis prabangiai ;-) dar va kaip tik po ranka turiu fotkę su pilkom/sidabrinėm vonios sienom ir didelėm plytelėm. Irgi gražu mano akiai.

  Virtuvės tos grindų/lubų lenktos linijos atrodo abejotinai. Irgi nėra tekę matyt gražių sujungimų tarp dangų. O ir tos įmantriai raitytos lubos baigia iš mados išeit :-) Na bet jei gražu… Jei mažai gaminama bus, vargu ar yr prasmė dėt plytas virtuvėj an grindų.

  O bendrą erdvę (tą “salioną”/virtuvę/valgomąjį) ir pradėk nuo akvariumo mislyt. Bo jei nepagailėsi anam laiko ir pinigo, tai čia labai erdvę kuriantis prabangus beigi akį traukiantis dalykas. Ale ne belekur pastatomas. Ten orientacijas apgalvot reikia ir pan.

  Plane ten valgomas stalas ant tako nupieštas. nepatogu bus, jei šiteip padarysi. O šiaip zjbs, kai šviestuvas panosėj kaba jaukiai ir kpesnį apšviečia :) na bet čia reikia gerai pamislyt, kur stalą statysi.

  Ir t.t ir pan :))

 2. apie vonios baldus tokius kalbi:
  http://www.dubingiai.lt/out/oxbaseshop/html/0/dyn_images/z1/k0091sbig_z1.jpg

 3. Iš esmės taip, tik apie tokį stilių nepagalvojau ;-)

 4. a kaip toks?
  http://www.raguvosbaldai.lt/images/natas/natas_serija.jpg

 5. bopoha.lt/paveiksliukai/
  bopoha.lt/toskana/?image=65-20.jpg&d=d.html
  bopoha.lt/toskana/?image=bathdown.jpg&d=d.html

  pavartyk, kad netingi. čia šiaip visokių idėjų kažkadum parankiota.

 6. oho, nebloga kolekcija. aciu reiks paveizet!
  Ai beje del akvariumopradejom svyruot del jo prieziuros ir t.t. nes vakar baliuje buvom, tai veni turi ten toki neipatingai dideli, ale sako vistiek kad 2 men maziausiai reik valyt ir t.t. ai su zmona pagalvojom, gal jau geriau Žako laikyt :) tas bent nesamones pakalbetu…

 7. Tai belekuom rūpintis reikia. Akvą valyt. Augalus genėt. Jeigu jūrinis, tai ir investuot nemažai. O papūga… man tai kaip višta bute :)) Na bet čia skonio dalykas. Kvietką an palangės turi – irgi palaistyt reikia karts nuo karto. O su kitais rūpesčio tik daugiau :-)

 8. buvom Druskuose svtglį. Tai besėdint pirtyje užsimaniau diodų bekeičiančių spalvą ir pyščialkės, kad ramią meliodiją birzgintų…

 9. Ai nu tai jio jio, dabar gausiai madoj pyščelkes dėt šalia baleikėlės :)) O diodų aš jau sportkluby acižiūrėjau :))

Rašykite atsiliepimą