Gyvenimo upė arba rudeniui artėjant

Sėdžiu ir galvoju ką čia parašyt. Rytas dar, dirPt nesinori. Rytinės kavos puodukas išgertas, saldainiukas sukramsnotas, delfi perskaitytas, meilas tuščias. Keista, bet bendradarbių dar nėra, nors jau beveik 9. hm..

Eilinis ketvirtadienis nusimato – gal teks nuvažiuot iki veterinaro su popieriais, gryžus kelis užsakymus padaryt, pasiskambint tiekėjams, pablevyzgot. Gaila jau krepšinis baigėsi, nebus dėl ko girtis kokiam vokiečiui ar turkui… Tiekto, vargšiukai atsikentėjo per čiampionatą. Gal dėl to visq savaitę vėlavo pristatyti riešutus. Keršyjo matyt.

 

Paradoksas koks tai. Dirbant saldainių&čipsų fabrike pilvas pradėjo lyg ir augti. Per šiuos metus +5kg. Susikrimtau ir rugpjūtį į sporto salę nuėjom. Nieko, dar neatsibodo mynti ir irkluoti vietoje. Na dar psichologiškai burbuliukai toj džekuzėje padeda atpalaiduoti smegenų raumens vingį. Neskaitant keletą stambiagabaričių pagyvenusių senyvo amžiaus moterų, į tą sportklubį ateina ir visai padorių kaunietaičių… Akys irgi pailsi.

Nuo gegužės gal kokios pradėjau intensyviai mynkyt smegenį ir galvot verslo įdėją. Darbe laisvo laiko vis atsirasdavo, tai kas savaitę kažką sugalvodavau. Bet namuose gyvena kritikė, kuri vis atranda priežastį, minusą dėl kurio biznis nesigautų. Po poros mėnesių, namie buvo uždrausta aplamai kalbėtis apie naujas verslo idėjas :) Bet aš vis dar pavartau nedrąsiai kibernetinius puslapius vildamas užsikabinti kurtais. Tiesa labai pradėjo patikti vž. Na dabartiniu darbu aišku nesiskundžiu, bet kažko norisi. Tai taip ir gyvenu mintimis, idėjomis, noru kažką daryt. Taip ir užsipildo vakuumas atsiradęs po magistrinio.

Gal kas irgi generuojat kątais imantraus? Cool Pasidalinkit idėjom

Paskutinį kartą keista: Thursday, September 20th, 2007 @ 09:21

parašyta Thursday, September 20th, 2007 9:17 kategorijoje Nepriskirti. Komentarų RSS 2.0. Pinging is currently not allowed.

38 atsiliepimai to “Gyvenimo upė arba rudeniui artėjant”

 1. Jėtau, tikras kavenskas.
  Laikrodis su svaroFskiais, akYniai dideli. Ak ak.

 2. Beja, tu gal Kraft’e dirbi? Nes jie gi estrelas ir karūnas gamina :)

 3. Prekiauk akcijom :)

 4. aha ir koks ten gyvis kelia veterinarinius rūpesčius?

 5. angelocka / 2007-09-20, 10:48:

  Jėtau, tikras kavenskas.
  Laikrodis su svaroFskiais, akYniai dideli. Ak ak.

  vietiniai nemegsta išsišokėlių… tai bandau prisiderinti prie aplinkos :)

  angelocka / 2007-09-20, 10:49:

  Beja, tu gal Kraft’e dirbi? Nes jie gi estrelas ir karūnas gamina :)

  :) o nesimato iš pilvo?

  BOPOHA / 2007-09-20, 10:50:

  Prekiauk akcijom :)

  ai tai kad dar per mažai (r)aumeny turiu šitam dalykui.

  BOPOHA / 2007-09-20, 10:57:

  aha ir koks ten gyvis kelia veterinarinius rūpesčius?

  Tai kad ne gyvis. Tvarkau leidimus importuojamoms maistinėms medžiagoms.

 6. p.s. Fotkė tai iš atostogų Kroatijoje ;)

 7. Prisitaikėlis :-)
  Treniruok raumeny ne tik vž puslapiuose. Ir pamatysi kiek lengvų litų aplink :-)

 8. nutai gūglinu ir gūglinu kasdien. Galvojau jau gal reik užsirašinėt idėjas, ale toj busiu pirmą pamatęs… bet tu neįsivaizduoji kaip nervuoja visa šitas. Nu atrodo suradai jau kažką gene-analno ir paskui kai dar kartą pagalvoji tampa tikrai analno… :)
  gaila kad neturiu su kuom koki tais brainštorminga padaryt. žmonai tai jau nebeįdomu klausytis :(

 9. Prozak / 2007-09-20, 13:16:

  angelocka / 2007-09-20, 10:48:

  Jėtau, tikras kavenskas.
  Laikrodis su svaroFskiais, akYniai dideli. Ak ak.

  vietiniai nemegsta išsišokėlių… tai bandau prisiderinti prie aplinkos :)

  Liūdna.. :)

 10. nu ka liūdna ka lūdna… realybė tokia. nesvarbu išorė – svarbu kaip pats jautiesi viduje. Gali visiems šypsotis, o kišenėje Špygą taukuotą nešiot :)

  Bopoha – siandien vel gera ideja nuplauke – cementofke.lt
  ech… :)

 11. Tai taukuoti kišeniai pas tave gausiai iš vidaus? :-)
  O tu ten nedūsauk gi. Mislyk kryptingai ir daryk judesį. Jei neturi raumenio ant akcijų, žiūrėk kas pačiam prie dūšios. Tadum ir gausis geriausiai. Kas bebuvę – pramogos, maistas ar gyvenimo būdo detalės :-)

 12. Kalbi kaip is kokios knygos… žiūrėk kas pačiam prie dūšios, kas geriausiai gaunasi… A tai kaip zinot kas geriausiai gaunasi? nebandysiu gi visko is eiles :)
  Cia gal labiau tinka – jei nenori kažko pradėt – rasi 1k priežaščių tam nedaryti…
  Bet as vistik noriu katais pahaltūrint, ir randu vistik punktų dėl kurių sėkmė negresia toms idėjoms…
  Nu vienas klasiokas baldus pradėjo gamint virtuvinius.
  Dar kitas – nusipirko traktoriu, betonke – paleido nuomai.
  Galvojau koki gal zemes lopa pasiimt prie ezero, ale pinigu skolintis reik…
  Ai bl nervuoja.
  Gal kam reik asmeninio gyvenimo būdo trenerio? :)

 13. Chaltūrščikas :)
  Tai būk būk tu tuo asmeninio gyvenimo būdo žmogum. Labai populiaru tarp mūsų tariamų žvaigždžių :) Mirgėsi laikraščiuose, žurnaluose, internete :) Negi nevilioja tavęs, kavensko, toks darbas-pramoga? :)

 14. vilioja viskas is kur galima isspausti kazka… :) bet as gi angeločka visai ne kavenskas :/

 15. Jio, byloju, kaip iš rašto! Lyg netiesą sakau?
  O žemės lopui reik jaust meilę prigimtinę, antraip šitas (o ir bylekoks kitas iš esmės tau svetimas) reikalas greit pabos ir kels vien nuobodulį. Gi sakiau – jei myli pinigus, pirk akcijas :) Neturi uoslės an šito dalyko?

  O treneriu tai zjbs būt. Arba va galėtum kokiu stilistu pasiverst, kas madinga nūnai. Suteiksi Kauno poniom galimybę pasirodyt per teliką ar leidiny kokiam ir graibstys tave, aikčios ir gyvenimas bus glamūrnas :) Arba va keliones organizuok, kaip ta buvus Morkūno sugulovė :) Tiktų tau :)

 16. Esme kame – visur ka bedarytum reik bent kazkiek tureti rysiu, kad kazka galetum prakisti/prastumti. Ar tu keliones organizuosi ar ponias (nu)rengsi, jei taves nezinos, tai naujoku ir nepasitikes…
  bbz kartais kokia tai nedrąsi depresija pasibeldžia, kai pradedu galvot.

 17. Tai jami virbalą ir mezgi ryšį. Ką tu veiki te? Nu arba tada jau tikrai belieka tik betono mešalką pirkt. Kiek tave pamenu, tai neturėjai lygtais problemų su žmogais susipažint beigi susibendraut. Ale metai bėga, tai kas te žino, kaip daba yr :) Tigi daryk, nestenėk, mes tavim tikim. Kuo ilgiau bijosi pradėt, tuo sunkiau bus.

 18. ne, nu kad jus optimizmo mokat įpūsti tai as tą žinau ir tuom neabejoju.
  ne nu gerai susikonkretinkime ties pačia verslo gyslą. Manot, kad gyvenimo budo treneris/vadybininkas etc. yra tai ka galima butu uzkabinti?

 19. Viską galima užkabint. Bet jei rimtai mislyjant, pirma turėtum sužibėt potencialių klientų rate ir pasirodyt jiem toks, kokiais jie net nedrįsta svajot patapt. A vo tada pasiūlyt savo sunkiai įkainojamas paslaugas. O ne labadiena, aš Tadas iš kanapių, davaj pamokysiu jumis gyvent :)

 20. Aišku, ką aš čia šneku. Gal tave ten visi ir taip jau žino, žibi ten, visi tik žiūri, stengias daryt kaip tu, judėt kaip tu, beliko paprotint už tai babkes susirinkt. Seniai nematyc gi, atitrūkę čia mes :-)

 21. tai vat ir grįštama prie to pačio – klientūra. bet ka norint parduot reikia uzkabinti klienta kuriam tai butu idomu. vakareliai? pirma ten paciam reik atsidurti :)pazistamu ratas?
  hmm gal savo uzsienio tiekejus pradet kviesti i LT ilsetis ir pardavinet proceduras druskininku purvo voniose? :)

 22. bl uzkabinot cia mane… dabar visa svtgl nerasiu mintims ramybes. kiba reiks kada atvaziuot i vilniu gert arbatos, bo jau ir teip seniai svečiavausi ;)

 23. Nu tai mislyk mislyk. Lietuviai turi daugiau litų nūnai, tai gal gali pasiūlyt jiem kažką išskirtinio? Ko trūksta tuose pačiuose Druskininkuose? Prieš kažkiek tai laiko pailsėt važiuojantys bėdodavo, kad nėra kur normaliai pavalgyt. Dabar gal kas pasikeitė, nežinau. O gal gali pasinaudot savo darbiniais ryšiais, praplėst anuos ir įgijęs pasitikėjimą atvežt kažką į Lietuvą? O gal sugalvot ką nors žmonių šventėm? Prieš kelias dienas čia rašė apie kokią tais panevėžiečių šeimyną, siūlančią šventėm apipavidalinimą – palapines, staltieses, baldus, puošybos elementus ir pan. Iš pirmo žvilgsnio kvailas toks biznis, bet sakosi dirbantys be laisvadienių. Arba va Jūratės akmenėliai Vilniuj. Man nei į galvą nebūtų atėję, kad toks dalykas turėtų pasisekimą, o pasirodo… Buvojai gi kitose šalyse, ką jie turi “gyvenimo būdui”? Ką sugebėtum parduot įtikinamai? O gal laisvalaikiui kąnors? Oro balioną pvz ir nuomot skrydžiam :-) Juokauju. O gal jėgos aitvarus ir nuomot Nerijoj? Čia gi tu žinai savo galimybes.
  Tingiu rašyt daugiau :-)

 24. Vakar teip nunirau i apmastymus, sedejau su persikreipusiu veidu, kad zmona ir uosviene klausinejo kas tau yr… :) sakau rudenine depresijabl.
  Dabar nieko ner namie, isvaziavo grybaut seimynele, tai as sau ramiai galiu i kursiu marias pavepsot su savo mintimis.
  Prisiminiau, kad Airijoje buvau nustebintas, kai vienas zmogelis vaikams sventes/gimtadienius darydavo – klounu ar kuom ten dirbo. Sako, nu vos suspeja, tai man juokas eme.
  Beje tu, Bopoha, nepameni, dar kai barake gyvenom as ten tuom bendrabucio pirmininku buvau. Ir salia manes dar toks bahuriukas – ale organizatorius trindavosi. Blyn jis labai man panasus i sita: http://www.rinkodarainternete.lt/
  ale kai skambinau tai neprisipazino :) jis ieskojo merg/bernvakariams Kaune vedejo. Tai gal kai busiu Vln reikes susitikti ir isitikinti ar tikrai ne tas pats.

 25. teta vorona, galit man pamajakint, nes nukisau senaja kortele kurtais. aštuomšeši aštuomšeši penkinulisseptyni kemdu. Ačiū :)

 26. prozak salia taves trindavosi “linksmas” :) po to jusu kambary dar gyveno vardas Mindaugas, panasus velniskai toj nuotraukoj bet ten kitas visai zmogus:)

 27. Tai ką per savaitgalį primezgei, Prozak? Neužgimė ko nors neįtikėtinai fantastiško?

 28. užgimė idėja – “Draugo nuoma” ;)
  would you like to rent me?

 29. O draugas tai čia kaip? Čia kaip tos mergaitės, kur “draugauja” už pinigus su visokiais dėdėm? Tik čia bernaičio variantas? =)

 30. Tai matai, tarkim yra tos draugaujančios mergaitės ir yra mergaitės, kai tarkim gyvena sau turtingas dėdė, būna koks nors “reikšmingas” renginys ir jam reikia pašonėj svarofskinės pripūstabiustinės ir visokios ten dar kokios partnerės, tai jis išsinomuoja ir demonstruoja, ką turi :) O ji sau graži eina ir šypsosi. Toks vat vaidmuo :)
  Tu irgi toks būsi? :)

 31. :) nenu… nu gal tau šeip kompanjono trūksta nueit i restoraną ar į kiną? o gal šeip apsipirkti? o gal rimtai nesąmonė? :))

 32. gal stalo žaidimams pažaisti? vienas juk negali? o gal trūksta pabendravimui ar mintims išklausyt?

 33. Dėl apsipirkimo tai sutinku :) Daugelis Vyrų nemėgsta plavinėt paskui savo damas parduotuvėse :) Tai tu kaip ir galėtum būt palydovas. Kartu kabinon sulystumėt ir padėtum matuotis drabužius, atsegtum, uzsegtum, nu darbas gi toks :)
  Jaučiu ir tau pačiam netgi patiktų :))

 34. gal tau reik ka padet issirinkti? :)

 35. Kaip jūs čia fainei – vos ne forumai. Jazus kaip pasiilgstu forumų :( Dingo forumai, dingo beveik visa liaudis.

 36. Nuo manęs pradėt nori? :)
  Aš dar tiek neuždirbu, kad galėčiau tave “nusipirkti” pasivaikščiojimams :) + turiu su kuo pavaikščiot šen bei ten :)

 37. :) nu tai supiar.

 38. :)

Rašykite atsiliepimą