pčiolkaliandas

Sveiki vasarotojai,

prieš pora week-endų apturėjomę galimybę sudalyvauti bitės koncerte, kurs kaip ir kožną vasarą vyksta Juodkrantėje. 

Taigis, nuvykau ten su visa mergikių svita – žmonele ir jos dviem seserėlėmis. Buvau kaip sakyt moterų apsupty. Dar prieš koncertą užsukome išgert kokio kokteilio su alum, kad užsuktų linksmumas. Besėdint pamatėm kaip pro šalį praėjo akis vartydamas Sakalauskas. Kaip žinia jis turėjo su Riaubiškų mergica vesti renginį, bet matomai prisivaišino svaigiųjų gerimukų. Tai lydimas dviejų gražių bitučių buvo parvesdintas į hotelį. Deja, šio vaizdelio mano optika nespėjo užfiksuoti, nes tuo metu mėgaujausi Finliandijos kokteiliumi.

69Šeduikytėskempai

Pirmosios išėjo 69danduje mergaitės. Nu fainulkos, ane? ypač ta mongolė. Dar visai patiko ta instaliacija su breiko šokėjumi viršuje ir besiraivančiomis mergytėmis-putytėmis..
Ar tu turi instrukcija-a-aaaa… berods Šeduikytė norėjo paklausti visų. Erika like always sexovai atrodė, nesvarbu, kad Jurgis jodinėja.

 kalvinas klainas

Intensyviai labai prieš nosį sukiojosi Kalvino Klaino trusikėlių savininkė. Tai ir norėjosi į tą taupyklę kokį žetoną įgrūst :) 

 bičaibičai2bičai3bičai4

Va šitie dėdės galima sakyti buvo vakaro vinis. Nu bent jau mane tai užvežė jie nerealiai. 3 braliukai latviukai taip gerai pavarė nuo klasikos iki Nirvanos gabalų kad pagaugais ėjo kūnas. Senai tokio gero negirdėjau. rispekts virukai! 

 mariusmarius2marius3marius4pabaiga

Na ir koks beabejo koncertukas be Marijos ir jo trijųmilijonų… ir vuy ą de vuyners … ir mergikės visai erotyshen… na ir kai kam Mariaus nakolkė patiko… tai vat tatai ir pasibaigė koncertas. Bet pabaigai Andžela pastatė kokį tai spektaklį, kurį reikėjo ir man žiūrėt. Ale jis nebevežė taip… Teko kentėt iki galo.

 sokosoko2

Iš pradžių tai lyg ir patiko. ALe paskui jau nebepatiko.

Bet ir fejerkų nebuvo. Tokia liūdna gaida ir pasibaigė. Išsigaravo smagumas su tuo šokio teatru, kartu ir alus. Tai taip ir parvežiavom atgal į Pervalką.

Na o kas nebuvot, galėsite pamatyti per LTV šeštadienį berods reklamavo kad rodys….

Paskutinį kartą keista: Friday, July 27th, 2007 @ 16:35

parašyta Friday, July 27th, 2007 16:30 kategorijoje Nepriskirti. Komentarų RSS 2.0. Pinging is currently not allowed.

Rašykite atsiliepimą