Bandymas

Pradėjau žaist su double expo truputį. Kartais ir čia tokių puikių dienų pasitaiko =)

Paskutinį kartą keista: Friday, August 15th, 2008 @ 23:56

parašyta Friday, August 15th, 2008 23:56 kategorijoje Nepriskirti. Komentarų RSS 2.0. You can leave a response, or trackback from your own site.

9 atsiliepimai to “Bandymas”

 1. O, šitie faini. Daugiau neturi?

 2. Ie, chebra, kaip išgyvenot šią naktį? Vilnius irgi turėjo gaut biški. Nu vienu žodžiu, ale pas mus tai kaip iš kokio pragaro repertuaro buvo.

  Pirma mano reakcija buvo normali – o, žaibuoja. Nuo antros minties jau susiparinau biškį – prisižiūrėjau LOTR ir prisiskaičiau Terry Goodkind prieš miegą. Dar tada galvojau, o kaip gerai, kad mūsų pasaulis visai kitoks. Tai, kai pradėjo čia trankytis viskas, maniau, kad man kiaulę pakišo kokios tai jėgos ir dabar va turėsiu witnesint magiją.
  Trečia mintis buvo, kad rusai puola :| ir bombarduoja ir dar kokį naujovišką ginklą naudoja, nes labai didelis triukšmas aukštų ir žemų dažnių.
  Ketvirta mintis, kad čia kažkokios tai magnetinės audros ir mūsų likimas laukia toks kaip iš Kingo Rūko.

  Vienu žodžiu, išgyvenau gan šiurpią naktį. Visai ne tokią, kaip čia nuotraukoj pavaizduota.

 3. WoweRe / 2008-08-16, 9:37:

  Ie, chebra, kaip išgyvenot šią naktį?

  Kuo labiau audra, tuo saldesnis miegas ;-) Kažkokia tu jautri, wofka.

 4. WoweRe / 2008-08-16, 9:37:
  Ie, chebra, kaip išgyvenot šią naktį? Vilnius irgi turėjo gaut biški.

  Pofig. Doberis tik suprato kad yra pats mieliausias draugas man, ir atvarė palyst giliai po kėde. Dar signalkės pakaukė. Bet šiaip tai neįspūdingai…

  Kas įdomiau – tai buvo ir Latvijoj ir Estijoj – kaip tik buvo online keli bambukai – išlėkė lauk, po to atėjo besiaiškindami “kažkur netoli žaibas trenkė” ;-)

 5. tai kas butu wowka jei tbilisy gyventum?

 6. Nu tai todėl ir negyvenu ten. O užtai gyvenu pasaulio užmirštam krašte, ir tuoj kraustysiuosi į kitą, dar labiau užmirštą. Palaima tiesiog :-)

 7. na o jei butum gimusi ten?

 8. puzzlai, alternatyvių istorijų nenagrinėjam :]

  Aš tų naktį važiavau sava vienkiemin ir buva visai smagu stebėt gražų dangų. Tik paskui per kažkokį radijų insijunge katalikiška laida apie seksualinio identiteto problemų sprendimą, vedama Arūno Peškaičio ir aš nuo kombinuoto netikėtumo „nulipau“ vienu ratu nuo kelio. Paskui išjungiau šitas šventvagystes ir pabaigiau važiuot jau tik klausydamas variklio bei gamtos garsų.

  Gera naktis buva. Reaktyvine.

 9. gera foto, patiko labai

Rašykite atsiliepimą