Riaušiai

Čia nūnai buvau nuėjęs pažiūrėt, kaip liaudis bušavoja. Labiausiai patiko šitas ponas, kažkoks toks autentiškas pasirodė:

SG101348

Buvau nuėjęs per pietų pertrauką, o streikuoti nebuvau nusiteikęs, tai pasišalinau anksčiau negu prasidėjo įdomesni įvykiai. Kiek pavyko apžiūrėti, tai galit pamatyti čia : http://picasaweb.google.com/megabaitai/VagysVagys?feat=directlink

Po to dar kažkokie marozai dar bandė laužtis ir į mūsų institutą :), nors jis taip jau ir atokiau nuo gatvės. Nepavyko patekti į vidų tai nulaužė įvažiavimo šlagbaumą krč…

Tai tiek naujienų.

Padiskutuokit komentaruose :)

Paskutinį kartą keista: Friday, January 16th, 2009 @ 22:43

parašyta Friday, January 16th, 2009 22:43 kategorijoje upc. Komentarų RSS 2.0. You can leave a response, or trackback from your own site.

6 atsiliepimai to “Riaušiai”

 1. ir nuėjo su nulauštu šlakbaumu šturmuot įstatymų gimdymo šventovės?

 2. “Morozai” hehehe, seniai girdėtas žodis ;-)
  Na ir ką, vakarinėj dalyje tikiuosi nedalyvavai?

 3. Ne, vakarinėje nedalyvavau, evakavausi kiemais, nes buvo uždarę visą prospektą milicininkai.
  O šiaip tai ką, kai sakant it’s all about us :)

 4. http://img530.imageshack.us/img530/73/aaaqx7.png

 5. Ja ja, as irgi salia visai dirbu Gostaute, tai pietukus sukirte su kolegais apsilankem. Pati vos subinen su gumine kulka negavau, tai valandele parymojus atgal darbuotis pargryzau aplinkkiemiais dujom kosedama ir akis trindama.:)

 6. Šiaip esu prieš neaiškiai motyvuotas riaušes, maroziškus žygius ir pan. bybius, bet dėl tų dujų tai …

  vien pamačius tokį vaizdą many gimsta sunkiai numaldomas noras peršokti kokiu nors būdu per šitą gyvąją tvorelę ir susiprogdint varžtais ir medvaržčiais užtaisytas penkias bombas, primontuotas aplink mano korpusą:

  http://images.alfa.lt/5343/1/20.JPG

Rašykite atsiliepimą