Kaip WoweRė gyvena

Niekaip labai jau ypatingai. Leidžiu ramias dienas kaime. Iš to neturėjimo ką veikt net darbų nusigriebiu :)) Su manim beveik niekas nebendrauja, tik Idea karts nuo karto paskambina. Savo lieknėjimo sąskaitoj jau turiu 14 kilogramų. Pradėjau joga užsiimt. Paradoksas, kai bandžiau prieš pusę metų, iškart mečiau, nes siaubingai nuobodu pasirodė. O dabar neįstengiu jokių pratimų kartot, nes iš nuobodulio nudvėst galima. Bet joga labai įdomi pasidarė. Vienu žodžiu, pradėjau praktikuot jogą dėl nesveikatos. Labai nepatogiai savo kūne jaučiausi, negalėjau ramiai išbūt, turėjau vis patampyt kokią galūnę. Kaip su mama nusprendėm, man yra NKS ( neramių kojų sindromas) :))) kaip tik perskaitėm laikrašty straipsnį, tai simptomai visi sutampa, tik niekas nežino kaip gydyt. Trumpam laikui nuramina sportas. Nu tai va, taip ir prasidėjau su joga. Pagerėjo iš karto. Tik tiek, kad kiekvieną dieną užsiimt reikia :) Tarp kitko, niekada nemaniau, kad galėčiau pasiekt kokių rezultatų. Visada atrodė, kad joga – laiką švaistanti dvasinė praktika. Ale bet tikrai sustiprėjo kūnas, ypač pilvas :) (čia man yr nuostabiausias dalykas, nes NEKENČIU VISŲ pratimų pilvo presui). Ir kaip ten sako – joga suteikia ramybę kūnui ir dvasiai. Apie dvasią nežinau, bet kūnas jau tikrai nesitarčialina.
Nu tai dar pasigirsiu, kad kaimo moterys vis klausia manęs kaip aš sukūdau – “greičiausiai nieko nevalgau”. Oi kokia patenkinta aš :))

Kas dar naujo? Pradėjau mokytis liaudies dainų ir užsirašinėju, kad galėčiau ką paklykt ant kokio vietinio kalno Aliaskoj užsikorus.
Fotkyt tik retkarčiais užsimanau, kai kokios bangos užeina. Systra paprašė nufotkint jos akmenis (kadaise rinkdavo), tai dabar vis ieškau geriausios technikos. Išklijavau dėžutę baltu popierium – tipo mano mini studija. Tik su apšvietimu pasiklydau. Gal kas turi patarimų?
Nu va o čia šiaip pora fotkių. Antra tai man ypač patinka dėl juodos ir žalios. Apsisisiot galima iš komforto žiūrint į tokį derinį :-)

wowka

Paskutinį kartą keista: Tuesday, August 5th, 2008 @ 10:53

parašyta Tuesday, August 5th, 2008 10:53 kategorijoje WoweRe. Komentarų RSS 2.0. Pinging is currently not allowed.

5 atsiliepimai to “Kaip WoweRė gyvena”

 1. Ghmz, norėjau parašyt neva vertingą komentarą apie fotkyjimą, ale kaiptais nezgauna

 2. Ai gi dar.
  “Ligonis gali jausti, kad jo kojomis „plinta impulsai”, „perbėga elektros srovė, karštis”, kad jo „kojas bado adatėlės”, kad jas „niežti”, „stingsta”, kad „yra sulaužytos”, „tampomos”, kad jomis „šliaužioja kirmėlės”, kad kojų venose „burbuliuoja kraujas”.” (iš medicine.lt)
  Kirmėlės? Maži nerimstantys sliekučiai? wofka? :/ Šiaip tai rašo ir kuom gydoma, ir kokios priežastys. O gal tau tik šiaip nerami dūšia ir aktyvi saviėda dėl gyvenimo neaiškumų kad joga padeda?

 3. Hm. Nu tam straipsny, kur mes skaitėm, tai šitaip žiauriai nerašė :) Bet kokiu atveju, dabar aš tik juokinu žmones su savo NKS’u, nes niekas nežino, kas tai yr ir labai juokingai skamba. Tik tu čia viską sugadinai :F

  O šiaip tai nežinau. Nuo pavasario prasidėjo labai didelis diskomfortas savo kūne ir tiek. Paskutinėm dienom jau jaučiu, kad vieno karto prasitampyt neužtenka :( Išprotėt galima, nežinau, kas darosi. Kūnas jaučiasi kaip didžiausias balastas, nors ir nėr tų 14 kg. Čia dar, greičiausiai, kažkas ir galvoj negerai.

  Tik kaži kaip blem man ten tada atrodė, kad gerai jaučiuosi? :|

 4. O tai tu dar valgai ką? Gal čia paskutinioji jau prie žemės lenkia ir žemė vis labiau obuoliu kvepia, m? =)

 5. Aišku valgau. Ką tik pagalvojau, kad čia man visi tie nemalonūs pojūčiai tai kerštas už visus šitus ilgus metus, kada labai nejudriai gyvenau.

  Vajezau. Man vienąkart papletkavojo tokia mokytoja, kad mokytojų kambary fizrukė pasakė: – Liutkevičiūtė tai iki šiol mane turbūt keikia.

  Nu o jei ne kerštas, tai greičiausiai tiesiog pasekmės.

Rašykite atsiliepimą