Kaip WoweRė gyvena

Niekaip labai jau ypatingai. Leidžiu ramias dienas kaime. Iš to neturėjimo ką veikt net darbų nusigriebiu :)) Su manim beveik niekas nebendrauja, tik Idea karts nuo karto paskambina. Savo lieknėjimo sąskaitoj jau turiu 14 kilogramų. Pradėjau joga užsiimt. Paradoksas, kai bandžiau prieš pusę metų, iškart mečiau, nes siaubingai nuobodu pasirodė. O dabar neįstengiu jokių pratimų kartot, nes iš nuobodulio nudvėst galima. Bet joga labai įdomi pasidarė. Vienu žodžiu, pradėjau praktikuot jogą dėl nesveikatos. Labai nepatogiai savo kūne jaučiausi, negalėjau ramiai išbūt, turėjau vis patampyt kokią galūnę. Kaip su mama nusprendėm, man yra NKS ( neramių kojų sindromas) :))) kaip tik perskaitėm laikrašty straipsnį, tai simptomai visi sutampa, tik niekas nežino kaip gydyt. Trumpam laikui nuramina sportas. Nu tai va, taip ir prasidėjau su joga. Pagerėjo iš karto. Tik tiek, kad kiekvieną dieną užsiimt reikia :) Tarp kitko, niekada nemaniau, kad galėčiau pasiekt kokių rezultatų. Visada atrodė, kad joga – laiką švaistanti dvasinė praktika. Ale bet tikrai sustiprėjo kūnas, ypač pilvas :) (čia man yr nuostabiausias dalykas, nes NEKENČIU VISŲ pratimų pilvo presui). Ir kaip ten sako – joga suteikia ramybę kūnui ir dvasiai. Apie dvasią nežinau, bet kūnas jau tikrai nesitarčialina.
Nu tai dar pasigirsiu, kad kaimo moterys vis klausia manęs kaip aš sukūdau – “greičiausiai nieko nevalgau”. Oi kokia patenkinta aš :))

Kas dar naujo? Pradėjau mokytis liaudies dainų ir užsirašinėju, kad galėčiau ką paklykt ant kokio vietinio kalno Aliaskoj užsikorus.
Fotkyt tik retkarčiais užsimanau, kai kokios bangos užeina. Systra paprašė nufotkint jos akmenis (kadaise rinkdavo), tai dabar vis ieškau geriausios technikos. Išklijavau dėžutę baltu popierium – tipo mano mini studija. Tik su apšvietimu pasiklydau. Gal kas turi patarimų?
Nu va o čia šiaip pora fotkių. Antra tai man ypač patinka dėl juodos ir žalios. Apsisisiot galima iš komforto žiūrint į tokį derinį :-)

wowka

Paskutinį kartą keista: Tuesday, August 5th, 2008 @ 10:53

parašyta Tuesday, August 5th, 2008 10:53 kategorijoje WoweRe. Komentarų RSS 2.0. Pinging is currently not allowed.

Rašykite atsiliepimą