URM viražai

Aš čia pasidalinsiu naujienom, kurios vos nepravirkdė mane šiandei prie langelio URM’e stovint. Visi dokumentai, išduoti dar tarybų Lietuvoj NELEGALIZUOJAMI. Man tai čia naujiena didelė buvo (ir visi, kam pasakau, ausim karpo). Niekur negirdėjau apie tokį bairį, nors šiaip logiška. Tai va, jei turėsit reikalų kur nors užsieny, ir reikės gimimo liudijimo – pasiimkit naują, nes kitaip URM’o dėdės sugraudins, kai trūks plyš reikės greitai to dokumento.

Man tai išvis buvo tragiška diena. Tik 3 notaras patvirtino vertimą (pirmi 2 nebuvo darbo vietoj), o tas pats 3 tik dėl to, kad pati vertėja ėjo su manim ir prašė. Taigi, išmečiau pinigus už vertimą, už notarą ir, iš esmės, už kelionę. Ir dar turėjau bėgiot, kad spėčiau iki 12 val. Vienžo daug streso, ilgas lūpos tampymas, šlapios akys, daug keiksmų ir skaudantis kelio sąnarys. Ir dar + viena minimum savaitė, kol išsiųsiu dokus (nors planavau viską šiandienai).

Tai va, paburbiau :-)

wowka

Paskutinį kartą keista: Friday, October 17th, 2008 @ 20:07

parašyta Friday, October 17th, 2008 20:07 kategorijoje WoweRe. Komentarų RSS 2.0. You can leave a response, or trackback from your own site.

Rašykite atsiliepimą